מצלמות אבטחה

מערכות אבטחה

את תרחיש האימים הזה קשה להעלות על הדעת, אך הוא ממשי ונפוץ משהיינו רוצים להאמין. בוקר אחד, אנו נכנסים אל מתחם העסק שלנו ומגלים כי אמש, בחסות החשיכה, פרצו אלמונים אל השטח וגנבו סחורה בשווי אלפי ואף עשרות אלפי שקלים. מעבר לנזקים הכספיים של האירוע העגום, אין מילים לתאר את האופן בו אירוע כזה משפיע על תחושת האמון ביכולתנו להגן על עצמנו. לכן, בין אם מדובר בהתגוננות מפני גורמים עברייניים המבצעים פריצות למטרות רווח בבית ובעסק, ניסיונות לריגול תעשייתי וחבלה ואפילו מפני איומים מבית הנעשים על ידי עובדים, מערכות אבטחה מתקדמות יכולות לעשות את כל ההבדל בין לילות ללא שינה ובין תחושת ביטחון עמוקה.

בלייכר תסייע לך להקים מערכת אבטחה לבית ולעסק שתספק לך פתרון אבטחה ב-360 מעלות. עם הציוד המתקדם ביותר הקיים היום בשוק, צוות מנוסה ומיומן ויכולות מקצועיות מהשורה הראשונה, אנו מסייעים לך לאפיין את צרכי האבטחה שלך ולייעד להם את הפתרונות האמינים ביותר.

מערכת אבטחה לבית באמצעים מתקדמים

בכל שנה מתרחשות כ-30 אלף פריצות וכ-12 אלף מתוכן מתבצעות בבתי מגורים. לכן, אין להקל בחשיבות מערכות אבטחה מתאימות כדי להגן על רכושך וביטחונך האישי. הניסיון רב השנים של בלייכר בהתקנת מערכות אזעקה מתקדמות לבית מאפשר לך להבטיח שתהיה לך הגנה בכל עת. עם מערך גלאי נפח וחיישנים חכמים הפזורים בכל המתחם שלך, יש לך עין פקוחה בכל עת על כל ניסיון התפרצות.

לאורך השנים, סייענו לבעלי בתים בכל רחבי הארץ להשיב לעצמם את תחושת הביטחון עם פתרון מתקדם ואמין העונה לכל הצרכים של הדיירים בהווה או בעתיד. מערכת אבטחה לבית המתריעה לך על אירועי אבטחה מכל מקום ובכל זמן בטכנולוגיה אלחוטית ועד לשילוב מצלמות גלויות וסמויות המבצעות מעקב על כל הנעשה, יש לך פתרון מקיף ואמין המבטיח ביצועי שיא.

הטמעת מערכות אבטחה במערך הטכנולוגי של העסק

נשמח להעמיד לרשותך פתרונות טכנולוגיים מקיפים החולשים על כל תחום הפעילות שלך. כשעומדות לרשותך מערכות אבטחה המשולבות באופן מושלם עם אמצעי הבקרה והתקשורת של העסק כפתרון אחיד וכולל, ניתן לבצע רישום ותיעוד של כל הגורמים הנכנסים לבניין, לחבר את הטלפוניה שלך למערכות בקרת כניסה וכריזה ולדעת בכל עת מה מתרחש בעסק. מערכות האזעקה של בלייכר יתריעו לך על כל תרחיש בזמן אמת ויאפשרו לך לעקוב אחר פעילות בלי חוקית בבית העסק, גם אם היא נעשית על ידי עובדיך.

שילוב של גלאי נפח, תנועה וגלאי וילון על פתחי המתחם שלך מספקים לך מעטפת אבטחה מקיפה ואמינה שיאתרו כל פריצה בזן אמת, אך יתרה מכך, יהוו אמצעי הרתעה יעיל ואמין שימנע ניסיונות פריצה מלכתחילה. מעבר לאמצעי האיתור וההתרעה, ניתן לשלב מחולל ערפל מתקדם שיציף את החלל כולו בערפל סמיך שיגביל את ראות הפורץ וימנע ממנו להימלט מהמתחם עד הגעתם של כוחות הביטחון.

צוות מקצועי מלווה אותך לכל אורך הדרך

כדי לתת לך את המתאים ביותר, אנו מספקים מערכות אבטחה מותאמות אישית. כדי להבטיח שהמערכת שלך מותאמת במדויק לדרישות והצרכים של הבית או העסק, המומחים שלנו מגיעים למתחם שלך ולומדים אותו על בוריו. לאחר מכן, נקיים עמך שיחת ייעוץ בה נלמד את הצרכים הייחודיים שלך בתחום האבטחה ואת ציפיותיך ממערכת האבטחה החדשה. כשאנו מצוידים בדרישות, הצרכים והציפיות שלך, נוכל להתחיל בהתקנה.

אנו עובדים עם צוות אנשי מקצוע עם הכשרה מקיפה וידע מקצועי שנרכש בשנים רבות של ניסיון. כך, מובטחת לך התקנת מערכת אבטחה לבית ולעסק בסטנדרטים בלתי מתפשרים ועם המענה האמין ביותר. הצוות שלנו חי ונושם את תחום פתרונות האבטחה ומביא עמו את כל הידע וההכשרה הנדרשים כדי לטפל במקרים המורכבים ביותר.

נשמח לספק לך את הפתרונות המתקדמים ביותר

מערכות אבטחה אמינות עושים עם בעלי מקצוע מנוסים. כשזה מגיע לניסיון ומקצועיות, בלייכר מביאים עמה מעל עשור של היכרות עם השוק ופיתוח פתרונות תקשורת ואבטחה מותאמים אישית לכל תחומי התעשייה ולבתי מגורים. בין אם נדרשת לך מערכת מקיפה ומתקדמת למתחם עסקי גדול, או פתרון צנוע ומצומצם לבית מגורים, יש לנו את הצוות, הציוד והיכולות כדי לשמור על תחושת הביטחון שלך. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת.

מערכות אבטחה
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas