חדר הישיבות, בדומה לחמ"ל בצבא, מהווה את לב ליבו של הארגון. הוא החדר בו נסגרות עסקאות, מתבצעים דיונים על נושאים בוערים ומתגבשות האסטרטגיות החשובות ביותר לעתיד. הכנסת מולטימדיה, על כל צורותיה, כמו וידאו קונפרנס, רשת מחשבים ועוד, יכולה לסייע לעבודה יעילה ומקצועית יותר, הן בהצגת החברה כלפי הלקוחות, המנהלים והמממנים והן ככלי לעבודת צוות קרובה, משותפת ופוריה יותר. כיום, למעשה, אין אפשרות אחרת לנהל חדר ישיבות חכם ויעיל, המאפשר שיחות עם גורמים הנמצאים רחוקים מאוד מבחינה גיאוגרפית ולבצע זאת באופן מקצועי ללא מולטימדיה חכמה. 

מולטימדיה לחדר ישיבות- לעבוד ביעילות ובמקצועיות

במה תורמת מערכת מולטימדיה לחדר הישיבות ולארגון כולו?

מערכת מולטימדיה בחדר הישיבות תורמת באופן ישיר ועקיף ליעילותו ורווחיותו של העסק, מהיבטים שונים:

  • מסייעת לחיסכון בזמני העבודה – כאשר נערכות ישיבות הכוללות את עובדי החברה והלקוחות ונערך דיון פורה ללא בעיות טכניות מיותרות, על הפעולות שצריכות להתבצע, העבודה שתעשה בעקבות זאת תהיה חסכונית יותר בזמן. בדומה לשיחת פנים מול פנים,  המשימות יהיו ברורות יותר ושיתוף הפעולה צמוד יותר. 
  • מסייעת לעבודה יעילה יותר – כיום, כאשר עובדים רבים עובדים מביתם ונמצאים באזורים גיאוגרפיים שונים, ישיבות צוות הנערכות באמצעות וידאו קונפרנס איכותי וטוב, יכולות לסייע לשיתופי פעולה וסיוע בעבודת הצוות המוביל לעבודה יעילה יותר. 

שיתופי פעולה המבוססים על תקשורת ישירה ומהירה בין העובדים והלקוחות ובין העובדים לבין עצמם, משפיעה על עבודה יעילה וחסכונית המתבטאת בסופו של דבר בשורת הרווח הסופי של החברה. ככל שההשקעה בביסוס רשת מחשבים מתקדמת וטובה יותר בחדר הישיבות תהיה גדולה יותר, כך תיראה החברה מקצועית יותר כלפי חוץ ופנים. 

אפיון הצרכים ודרישות החברה לפני הכנסת מערכת מולטימדיה

אפיון צרכי החברה להטמעת וידאו קונפרנס וכן רשת מחשבים בחדר ישיבות, צריכה להיעשות באופן מדויק ומקצועי. יש לחשוב על כשלים אפשריים היכולים להתרחש במהלך שיחות הוידאו ולדאוג למניעתם, כמו למשל הצורך בכבלים שונים ועוד. כמו כן, יש לדאוג ולטפל בפן האסתטי של חדר הישיבות, כך שהחדר יראה נקי מחוטים, ומערכות המולטימדיה יוטמעו בקירות או באזורים שיהיו נגישים למירב המשתתפים. ככל שהמחשבה תהיה עמוקה ותיגע בפרטים הקטנים, כך התוצאה תהיה טובה יותר וסיפוק כל משתמשי המערכת יהיה גבוה יותר. 

איך אנחנו בבלייכר נוכל לסייע לך לשפר רווחיות?

בלייכר מתמחים בהטמעת מערכות מולטימדיה למגוון צרכים ודרישות. נוכל לאפיין את הדרישות, לתכנן את המערכת, לבחור את המרכיבים הטובים ביותר ולמעשה לענות על כל צרכי החברה. באמצעות בחירת והתאמת מערכות מולטימדיה מקצועיות, אפשר יהיה לקצר את זמני העבודה וההתעסקות עם המערכת לעובדים ולתומכים סביב. כמו כן, שיפור המקצועיות בשיחות הוידאו, כך שהשיחה עם הלקוחות או העובדים תהיה חלקה ומהוקצעת, ללא תקלות או השהיות, עשויה לשפר את השורה התחתונה בדוחות החברה ולגרום לחברה להיראות מקצועית ומתקדמת יותר בעיני העולם החיצון.

תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas