פריצה לעסק או לבית מגורים היא הסיוט שמככב בחלומותיהם של אנשים רבים. כאשר מדובר בעסק שפריצה אליו עלולה לחבל קשות בעתידו הכלכלי ואפילו לחסלו כליל, אמצעי ההגנה הראשוניים והוותיקים כמו תריסים, מנעולים וסורגים אינם מספיקים. ככל שחולפות השנים הפורצים נעשים טכנולוגיים ומתוחכמים יותר ויותר ועל כן אמצעי ההגנה כנגדם צריכים להשתדרג אף הם. 

מערכות בקרות כניסה מודרניות דורשות תכנון מוקדם כדי להפיק מהן את המירב. יש לאפיין את הצרכים של העסק כדי למפות את הסיכונים ולהציב להם פתרונות איכותיים מהמגוון הקיים כיום בשוק.

תכנון והתקנה מערכת בקרת כניסה

בקרות כניסה – מגוון פתרונות למגוון צרכים

האם יש למגן את העסק רק מפני פורצים חיצוניים או יש צורך גם בהגנות פנימיות כדי לא לחשוף מידע למי שאינו אמור להיחשף אליו? במקרים שיש צורך גם במידור פנימי, ניתן לבדוק מגוון פתרונות. ייתכן שבקרת כניסה באמצעות טכנולוגיות מבוססות שבבים וכרטיסים תספיק, כך שלכל עובד או ספק יוגדרו מראש האזורים בהם יהיה רשאי לשהות ואילו דלתות יוכל לפתוח. 

גם מנעולי קודן עשויים להיות פתרון טוב עבורכם, כאשר העובדים המורשים יוכלו לקבל את קודי הכניסה הנדרשים להם. אם אתם זקוקים להגנה ברמה גבוהה יותר, תוכלו להשתמש באמצעים ביומטריים שיגנו על האזורים הדורשים מידור גבוה. זיהוי ביומטרי יבטיח באופן האמין ביותר כי רק מי שאמור להיכנס אכן יוכל לעשות זאת.

מצלמות בשטח הן כמעט אמצעי חובה להגנה מפני פריצות חיצוניות או גניבות פנימיות. כשהכל מתועד ומצולם און ליין תוכלו להיות רגועים הרבה יותר. המצלמות תוכלנה לעבוד בתיאום עם מערכות מעקב כניסות ויציאות, שיתריעו בזמן אמת על פריצה לעסק. ניתן גם לקשר את המעקב מהמצלמות אל מערכת הטלפוניה הפנימית, כך שכל מי שייכנס לשטחי המצלמות ויהיה מעוניין להיכנס יצטרך להזדהות ולפרט מה מבוקשו בפני עובדי העסק.

גם אם לעסק קיימים מספר סניפים או אתרים אותם תהיו מעוניינים לאבטח, תוכלו לעשות זאת בקלות דרך ממשק אחד שירכז לכם את כל פעילות השטח בכל האתרים וייתן לכם את המידע בכל רגע נתון. כך תוכלו לשלוט בעסק באופן מלא, מכל מקום על כל מקום.

פתרונות האבטחה של בלייכר

כחברה המעסיקה מומחי אבטחה הבקיאים בכל הפתרונות החדשניים ביותר, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. כאשר מערכת בקרת הכניסה מתוכננת היטב ומעניקה פתרון מקיף ושלם, ההגנה תהיה מושלמת הודות לסנכרון הקיים בין כל אמצעי ההגנה. חברתנו עוסקת בתחום האבטחה כבר שנים רבות והתאימה מערכות אבטחה ללקוחות רבים, כך שתוכלו להיות רגועים שהעסק בטוח ומוגן. פנו אלינו עוד היום לבדיקה ראשונית ולקבלת הצעת מחיר.

תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas