מצלמות אבטחה

ציוד צילום ומעקב מתקדם כבר מזמן אינו משמש רק לבתי עסק גדולים או לבתי יוקרה מפוארים. כיום, מדובר בפתרון אבטחה נגיש ונפוץ שניתן להתקינו בקלות בכל מתחם וליהנות מיתרונות חדשניים וחסרי תקדים. בין אם העסק שלך זקוק לפתרונות מתקדמים, אם החלטת להיעזר בציוד חכם למניעת פריצות או כמעקב על אנשי מקצוע בביתך, בלייכר עומדת לרשותך עם ציוד מתקדם וצוות מיומן ותסייע לך להקים מערכת מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר. 

מערכת מצלמות אבטחה – הגנה מקיפה על הנכס שלך

הבית שלך עשוי להכיל שלל חפצי ערך, אך הרבה יותר מכך, הוא מקום המפלט האישי והאינטימי ביותר שלך. זהו המקום אליו אנו מתכנסים כשאנו זקוקים למנוחה, להגנה ולמילוי מצברים ולכן, חשוב שנחווה בו את תחושת ביטחון יותר מבכל מקום אחר בעולם. מצלמות אבטחה מאפשרות לך לשמור תמיד על עין אחת פקוחה, מכל מקום בעולם ולדעת מה מתרחשת בביתך. לצד פתרונות קלאסיים כמו מצלמות אנאלוגיות במעגל סגור, עומדות לרשותך מצלמות IP אלחוטיות שיאפשרו לך לצפות בתיעוד המצלמות מכל מקום בעולם בזמן אמת. 

מערכת מצלמות אבטחה – כלי מושלם להרתעה

בסופו של יום, פורצים ועבריינים אחרים מחפשים את הדרך הקלה ביותר. לכן, הצבת מצלמות אבטחה בנקודות מפתח גלויות לעין מהוות אמצעי יעיל להרתעת גורמים עוינים. כאשר מוצבת מערכת מצלמות אבטחה במתחם, הנחת העבודה היא שקיימות מערכות נוספות כמו אזעקות ואמצעי מיגון. לכן, במקום להסתכן בחשיפה והיתפסות, רוב העבריינים יעדיפו להמשיך ליעד הבא.

שלל מצלמות אבטחה נסתרות

עם זאת, במקרים לא מעטים נזדקק דווקא לפתרונות אבטחה שאינם גלויים. ככל שנדרשות עבורך מצלמות אבטחה על מנת לתעד התנהלות ללא ידיעת המצולם, בלייכר מציעים לך מצלמות דיגיטליות ברזולוציה גבוהה שיתעדו את כל המתרחש, יאפשרו לך לזהות פנים ופרטים קטנים ובעלות ממדים קטנים שניתן להסוות בקלות בבית. 

  • אמצעי אידיאלי למעקב אחר מטפלות, עובדות ניקיון, בייביסיטר גננים ועובדים אחרים הנותרים לבדם בהיעדרך מהבית. כך, יש לך אפשרות לצפות בכל מעשיהם מכל מקום ולדעת בוודאות כי הכול מתנהל על הצד הטוב ביותר ללא הפתעות עגומות.
  • יש לך חשד כי מתרחשת פעילות מפוקפקת במקום העבודה שלך? בין אם נעלמו מסמכים רגישים, אם חסר כסף בקופה הקטנה או בכספת או אפילו כדי לזהות התנהגות בלתי הולמת במתחם בהיעדרך, מערכת מצלמות אבטחה מוסוות הפזורות בכל המתחם יאפשרו לך לזהות כל התנהלות ולהבטיח כי זהו אכן מצב העניינים בעסק בהיעדרך, מאחר ועובדיך יתנהלו ללא כל ידיעה כי מעשיהם מתועדים.

מצלמות אבטחה – פתרונות מתקדמים בהתאמה גבוהה לצרכיך

לאורך השנים, פעלנו כל האמצעים העומדים לרשותנו כדי לספק ללקוחותינו את הציוד המתקדם ביותר ולהתאימו באופן מדויק לדרישות המתחם. כדי להבטיח שתמיד יעמדו לרשותנו האמצעים החכמים והמתקדמים ביותר, אנו דואגים להישאר עם אצבע על הדופק בכל הקשור למגמות והחידושים בתחום פתרונות האבטחה ולהכשיר את הצוות שלנו בהקדם כדי לייעד אותם ללקוחותינו ולהמשיך להוביל חדשנות בתחום.

אנו מודעים לכך שלכל מתחם צרכי האבטחה שלו. לכן, לפני כל יישום מערכת מצלמות אבטחה, אנו עורכים בראש ובראשונה שיחת תיאום ציפיות עמך ולומדים היטב את המבנה שלך כדי לזהות היכן יהיו המקומות האידיאליים להתקנת המצלמות וכדי ללמוד אילו סוגי מצלמות יעבדו במתחם בצורה הטובה ביותר. הניסיון רב השנים שלנו במתן פתרונות לאנשי מקצוע מכל תחומי התעשייה וללקוחות פרטיים, מאפשר לנו להציע מענה רחב היקף ומגוון.

מצלמות אבטחה
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas