מערכות בקרה

האדם הלא נכון במקום הלא נכון עשוי להסב נזק משמעותי לביטחון העסק שלך ועל פרטיות הנתונים של הלקוחות שלך. לכן, כדי להגן על האינטרסים העסקיים שלך בצורה המקיפה ביותר, מערכת בקרת מבנה מקיפה היא אחד הכלים המרכזיים. כדי להבטיח שדלתות המתחמים שלך ייפתחו אך ורק בפני האנשים הרצויים והמורשים לכך, בלייכר מציעה מערכות בקרה המהוות את חוד החנית של הפיתוח הטכנולוגי. בתהליך התקנה והטמעה פשוט במערכת האבטחה והתקשורת הקיימת במתקן שלך, יהיה באפשרותך לדעת בכל עת מי נכנס למתחם ולבצע הרשאות גישה בקלות וביעילות.

בקרת מבנה עם מערכת אינטרקום

ניתן לשלב בדלתות הכניסה לבניין או לחללים רגישים במשרד שלך אינטרקום שיספק לך פתרון בקרת מבנה מקיף. כך, יהיה באפשרותך לספק גישה אל המבנה על בסיס כל מקרה לגופו ולזהות את המבקשים להיכנס לפני מתן גישה. בין אם נבחר באינטרקום קולי בלבד או משולב מצלמה, הכול תלוי בצרכים ואופי הפעילות שלך. בנוסף, ניתן לשלב את מערכת האינטרקום עם מערכת הטלפוניה של המשרד כדי ליצור מערכת בקרת מבנה מקיפה שתאפשר לשלוט בנכנסים אם המבנה מהמשרד המרכזי שלך או להפנות את כל תקשורת האינטרקום אל מרכז האבטחה שיבצע רישום ותיעוד מסודר של כל הנכנסים לבניין לשימוש עתידי.

פתרונות התראה בזמן אמת

כדי להבטיח שתמיד תהיה לך אצבע על הדופק על כל המתרחש, אנו מעמידים לרשותך מערכות בקרה חכמות המתריעות בזמן אמת על ניסיונות התפרצות או דלת מוטרדת היישר למכשירים הדיגיטליים שלך כך שניתן יהיה להתעדכן על כל אירוע אבטחה מכל מקום בעולם ובכל זמן נתון. פתרונות תיעוד וצילום מתקדמים שישולבו במתחם יתעדו את כל המתרחש ויאפשרו לנו המשך טיפול יעיל על פי קבלת ההחלטות של מערך האבטחה שלנו.

פתרון בקרת מבנה רב מערכתי עם שליטה מרוכזת

גם אם לעסק שלך מספר מתחמים הפזורים בכל רחבי הארץ או העולם, ניתן לצפות בתמונת על של כל נתוני המעקב והבקרה מרוכזים דרך ממשק אחד נוח וידידותי למשתמש. הממשק זמין לך במגוון מכשירים דיגיטליים ומאפשר לך לקבל החלטות מרחוק אודות המשך הטיפול.

הרשאות גישה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

כשזה מגיע למערכות בקרה, אנו מאמינים כי לעסק שלך מגיע את הפתרונות העדכניים והמתקדמים ביותר, שיאפשרו לו להישאר תמיד צעד אחד לפני כל גורם המבקש לפגוע בפעילותו. כדי להבטיח שאכן כך יהיה, אנו דואגים להתעדכן באופן תדיר בהתפתחויות העדכניות ביותר בתחום האמצעים הטכנולוגיים לבקרת מבנה ומכשירים את עצמנו בהקדם האפשרי במגמות אלו כדי לספק לך מערכת בקרת מבנה מהמתקדמות ביותר בשוק.

  • פתרונות זיהוי חכמים – לאחר הטמעת מערכת הבקרה, יהיה באפשרותך לספק לעובדיך צ'יפים אן כרטיסים מגנטיים שיספקו להם גישה לאזורים שונים במתחם על פי דרגת ההרשאה שלהם. לכל דלת יסופק קוד ייעודי שיפעל אך ורק עם הכרטיסים או הצ'יפים המתאימים.
  • פתיחה באמצעות קודן על ידי שיתוף העובדים עם קוד מספרי ייעודי, נוכל לספק גישה רק לצוות המתאים שיכיר את הקוד ויוכל להקלידו על מנת לפתוח את הדלת.
  • אמצעי זיהוי והרשאות גישה ביומטריים – כדי לתכנן מערכת בקרת מבנה חדשנית ומתקדמת המציעה את הפתרונות העדכניים ביותר, בלייכר מציעה לך מערכות לפתיחת דלתות בטביעת אצבע או זיהוי תווי פנים. על ידי בניית מאגר של נתונים ביומטריים של עובדיך, ניתן יהיה להבטיח מעבר לכל ספק שאך ורק אנשים המורשים לכך יוכלו להיכנס למבנה ולא אף אחד אחר שהניח את ידיו על הקוד או ההתקנים המגנטיים.

שילוב אופטימלי של אמצעי אבטחה ומערכות בקרה

אנו בבלייכר מאמינים שרק מערכת היקפית המציעה פתרון בקרה ואבטחה ב-360 מעלות יוכל להגן על העסק שלך על הצד הטוב ביותר. לכן, אנו מציעים פתרונות אינטגרטיביים המשלבים בין מצלמות אבטחה, מערכות התראה ואזעקה ומערכות בקרת מבנה היוצרות יחדיו את הפתרון השלם שיאפשר לך לישון היטב בלילה ולדעת תמיד בדיוק מה מתרחש. הניסיון רב השנים שלנו, הציוד המתקדם והאמין והצוות המיומן והמנוסה שלנו מעמידים לרשותך מערכות בקרה עוצמתיות שיספקו לך מענה ברמה הגבוהה ביותר לאורך שנים.

כדי להתקדם לשלב הבא באבטחת העסק שלך ולשלב את כל הצרכים שלך במערכת חכמה אחת, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת.

 

מערכות בקרה
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas