התקנת מצלמות אבטחה – שלב אחר שלב

אתגרי בטיחות הם חלק בלתי נפרד ממציאות החיים שלנו. בין אם מדובר במרחב הפרטי שלנו או במתחם עסקי בבעלותנו, הסיכונים תמיד שם. סיכונים אלו עשויים לבוא לידי ביטוי בניסיונות פריצה, ונדליזם או אפילו במעשים בלתי חוקיים ומזיקים הנעשים במהלך שעות הפעילות על ידי גורמים פנימיים. כיום יותר מאי פעם, זמינים פתרונות אבטחה מתקדמים שמאפשרים לספק לסיכונים הללו מענה אמין. כשזה מגיע לפתרונות טכנולוגיים, מצלמות אבטחה הן ללא צל של ספק הכלי האידיאלי לשמירה על תחושת הביטחון. 

החלטת לשדרג את מערך האבטחה שלך עם מצלמות מתקדמות? צוות המומחים של בלייכר ערך עבורך מדריך מקיף המפרט את כלל השיקולים שיש לקחת בחשבון לקראת התקנת מצלמות אבטחה  – כל מה שאתם צריכים לדעת החל משלב ההזמנה ועד לשלב התקנה. 

למה חשוב להזמין התקנה של מצלמות אבטחה דרך חברה אמינה?

אם ניתן למחיר להנחות את קבלת ההחלטות שלנו, סביר להניח שניפול על ספקים בלתי מנוסים וללא הכשרה. המחיר הנמוך עשוי להתגלות בהמשך הדרך כיקר ביותר. כדי להפוך את משימת ההתקנה לרווחית עבורו, יעשה שימוש הספק בחומרים מאיכות ירודה ובשיטות בלתי מקצועיות. כך למשל, אנו עשויים לגלות כי ההתקנה נעשתה עם כבלי תקשורת פשוטים במקום בכבלים איכותיים עם בידוד עבה המשמשים בתעשייה. מחברים מאיכות ירודה, שנאים לא מקוריים למצלמות והתקנה המנוגדת לתקני הבטיחות הם רק חלק מהמאפיינים (הנפוצים למדי) של עבודה עם ספק לא מקצועי. מעבר לעובדה שהדבר עשוי לגרום לפגיעות בהעברת הנתונים בהמשך הדרך, קיימים לא מעט סיכונים בטיחותיים בהתקנה כזו. 

כדי ליהנות ממוצר איכותי ואמין שישרת אותך לאורך שנים, חשוב שנעבוד עם חברה אמינה בעלת ניסיון רב שנים והכשרה מתאימה בתחום. ספק כזה יוכל להציע לך לרוב אחריות ארוכת טווח ושירותי תחזוקה ותיקונים. 

התקנת מצלמות אבטחה - שלב אחר שלב.כיצד נשלוט בעלויות ומורכבותם של התקנת מצלמות אבטחה 

חשוב שנזכור – המוצרים שנבחר כפתרון האבטחה שלנו הם רק החלק הראשוני בתהליך. התקנת המצלמות עשויה לדרוש לעתים קדיחה וחציבה בקירות, חיווט ועבודות רבות אחרות שעשויות לשבש את מהלך החיים באופן ניכר ולאורך זמן. בנוסף, ההתקנה המקצועית טומנת בחובה לא מעט עלויות אשר עשויות להשתנות באופן ניכר על פי אופי מערכת המצלמות שלך. אלו כמה מההיבטים שכדאי לקחת בחשבון. 

כיצד מונח החיווט במבנה?

במתחמים מסחריים רבים, בוחרים בעלי העסקים להניח את חיווט המצלמות באופן גלוי כדי לחסוך בעלויות. עם זאת, ככל שמדובר במתחם מעוצב או בבית הפרטי שלך, סביר להניח שיהיה ברצונך להטמין את הכבלים והמחברים בקירות. החציבה בקיר, ההטמנה ועבודות הגמר הסופיות להסוואת העבודה יעלו את עלויות ההתקנה באופן ניכר.

פתרונות ההקלטה

אם חשוב לך לתעד גם את הקול במבנה, נצטרך להתקין גם מיקרופונים איכותיים. לא תמיד מדובר בפתרון הכרחי, אך במקרים מסוימים המיקרופונים יהיו לא פחות מפריט חובה. ככל שהמצלמות משמשות למעקב אחר עובדים, למשל, לעתים קרובות תכני השיחות המתבצעות בשטח עשויים להיות משמעותיים לא פחות מהאירועים המתועדים במצלמה. האם המנהל החשוד אכן מדבר באופן לא הולם לעובדות? האם המטפלת מרימה את הקול? אמצעי ההקלטה הנכונים יענו על השאלה הזו בקלות. מיקרופון איכותי יוכל לכסות שטח רחב ידיים ולרוב לא נצטרך יותר מכמה אחדים. התקנת המיקרופונים עשויה לייקר התקנת מצלמות אבטחה בכמה מאות שקלים.

שטח ההתקנה

לבסוף, עולה כמובן השאלה כמה מצלמות נצטרך ומהו אורך הכבל הנדרש. ככל שנזדקק ליותר מצלמות ולאורך כבל גדול יותר, כך ההתקנה תדרוש עלויות גבוהות יותר. 

בסופו של יום, עם הצוות הנכון ומוצרים באיכות גבוהה, סביר מאוד להניח שההשקעה שלנו תחזיר את עצמה בעשרות מונים לאורך השנים.

תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas