מערך אבטחה שיבריח כל פורץ

פריצה לבית הן שתי מילים שיכולות להרעיד כל אדם, העובדה שאדם זר נכנס לקודש הקודשים שלכם ועושה בו כרצונו היא מחשבה מבעיתה שמדירה שינה מישראלים רבים. בזכות הגודל של מדינתנו זה כבר לא משנה באיזה אזור אנו חיים, כל מדינת ישראל נמצאת תחת העדשה של הגנבים שרק מחכים למעידה או פרצה באבטחה שתאפשר להם לשדוד מכם את היקר לכם מכל ואפילו נורא מזה. בין אם מדובר בבית שלכם או העסק אתם חייבים לנקוט בצעדי זהירות, על מנת לאבטח את הנכס שלכם באופן הרמטי. כל זאת ניתן להשיג באמצעות רכישת שירותים של חברת אבטחה מקצועית ואמינה תספק לעם מגוון כלים שיגנו עליכם ועל הרכוש שלכם. שירות שכולל מצלמות אבטחה, אזעקות, חיישנים, מערכות אבטחה וכל כלי שיוכל לשפר את ביטחון הרכוש שלכם. 

 

אבטחה לבית שתגרום לכל פורץ לדלג עליכם

מה יותר גרוע מפריצה לבית שלכם, המקום האישי בו אתם משכיבים את ילדיכם לישון? על מנת לאבטח את הבית שלכם, אנו ממליצים בנקיטת מספר צעדים ושימוש במספר כלים שיגרמו לכל פורץ לדלג על ביתכם. אנו מתמחים בהתקנה ופיתוח של מוצרים בתחום תשתיות התקשורת והמתח הנמוך שיחד יספקו לכם את מעטפת הביטחון האולטימטיבית לביתכם. באמצעות שימוש באזעקות, מצלמות אבטחה, מערכות בקרה ממוחשבות, גלאים ועוד. הכול על מנת לוודא שהלקוחות שלנו יוכלו לישון בשקט ובידיעה שהביטחון שלהם נמצא בידיים טובות.

מערך אבטחה שיבריח כל פורץאבטחה לעסק – כך תתגוננו מפני פורצים

אין דבר גרוע יותר שיכול לקרות לעסק מפריצה, לצערנו הרב עסקים במדינת ישראל נמצאים בקבוצת סיכון ומשמשים פעמים רבות מטרה לעבריינים. משטרת ישראל מעריכה את הנזק השנתי של פריצות לבתי עסק בישראל בסביבות מאות מיליוני שקלים בשנה. על מנת לאבטח את העסק שלכם ולספק לו מעטפת של אבטחה טכנולוגית, איכותית ואמינה. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון רחב של אמצעי אבטח כגון מצלמות אבטחה לעסק, אזעקה לעסק, מערכות בקרה לעסק ועוד. על מנת להבטיח שכל פורץ שינסה את מזלו יגיע לתא המעצר.

בלייכר – מבחר שירותים מנצחים למען ביטחונכם

אנו מציעים מגוון שירותים רחב במטרה לספק לכם את ציוד האבטחה האמין ביותר, השרות שלנו כולל מגוון פתרונות תקשורת ומתח נמוך, המתקדמים בתחום האבטחה, כגון:

 • מערכות אזעקה חכמות – אזעקה לעסק או לבית שמקוונת למערכת הבקרה שלכם ושל החברה ודואגת לשלוח עדכונים בזמן אמת למשטרה או\ו מכבי האש.
 • מערכות תקשורת פנים – מערכות תקשורת בתוך הבית או העסק שינגישו לכם כל אדם במבנה.
 • אינטרקום- מערכת כניסה מתוחכמת (ניתן לחבר למצלמה) שתאפשר לכם לנטר את הכניסות למבנה ולקבל כל אורח ולקוח. 
 • מערכות טלוויזיה במעגל סגור – מערכות שיקרינו את המתרחש הנתפס באמצעות מצלמות אבטחה.
 • מערכות כריזה, הגברה ומולטימדיה – מערכות כריזה ומסכים שונים לתקשורת בין אזורים שונים במבנה ומחוץ לו.
 • תשתיות מחשבים וארונות תקשורת – תשתיות גיבוי ובקרה לציוד האבטחה.
 • מרכזיות טלפון IP ואנלוגיות  – מרכזיות טלפון אנלוגיות וממוחשבות.
 • בקרות כניסה וקודנים – הסיסמא שתרחיק כל מבקר זר.

אנו דואגים להקפיד על שירות ומענה מידי לקהל לקוחותינו ומספקים פתרונות מותאמים ומהירים לכל צרכי הביטחון. יש משהו שלא ראיתם ברשימה? צרו עימנו קשר ונשמח לספק לכם כל פתרון אבטחה שיעזור לשפר את ההגנה על הבית או העסק שלכם.

בלייכר הכתובת שלכם לביטחון 

חברת בלייכר פועלת משנת 2009 ומספקת מגוון רחב של שירותי אבטחה לעסקים ובתים. המומחיות שלנו היא לדאוג לביטחון שלכם ואנחנו לוקחים את המשימה הזאת ברצינות הנדרשת, על מנת להבטיח את הביטחון שלכם ושל הרכוש שלכם. אנו עובדים עם מספר חברות גדולות במשק כגון: סונול, קבוצת קניוני G, נכסי אריאל, עיריית תל אביב, ב.ס.ר, מיקדן ועוד שלל לקוחות מרוצים. 

תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

  לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם  שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
  whatsapp vagas