מערכת אזעקה לבית

אומרים שאין מקום כמו הבית. מה שבטוח הוא, שזהו המקום בו אנו אמורים להרגיש הכי מוגנים. כדי שהבית שלנו יהווה מקום מפלט, אמיתי, חשוב שנשקיע באמצעי אבטחה מתקדמים. אם בעבר מערכות אבטחה ביתיות היו יקרות ומסובכות, כיום יותר מאי פעם קיימים פתרונות חכמים ומשתלמים שניתן ליישם בקלות. מערכת אזעקה לבית חכמה תאפשר לך להתנהל בראש שקט וליהנות מהידיעה כי לך ולמשפחתך יש את ההגנה היעילה ביותר מפני ניסיונות פריצה.

צוות המומחים של בלייכר צבר לאורך השנים ניסיון רב בתהליכי התקנת אזעקה לבית מגורים. הידע הרב שנרכש בעבודה בבתים פרטיים רבים הפגיש אותנו עם מגוון צרכים ומאפשר לנו לתת לך מענה מדויק לכל דרישה שעשויה להיות לך. 

אזעקה לבית -התראות אבטחה בזמן אמת

כיום, מערכת אזעקה ביתית אינה מסתכמת רק בצופרים. מערכות חכמות יאפשרו לך להתריע את מוקד האבטחה או את רשויות החוק על כל ניסיון פריצה באופן מידי על מנת להגיב במהירות. בנוסף, ניתן להגדיר מערכת אזעקה לבית שתשלח התראות היישר למכשיר הנייד שלך באמצעות אפליקציה או SMS, מכל מקום ובכל זמן. מעולם לא היה פשוט כל כך לשמור אצבע על הדופק ולדעת מה קורה בבית שלך בכל עת. 

מערכת אזעקה לבית – אמצעים מרתיעים ועד אבטחה שקטה

אנו כאן כדי לספק לך את המענה המתאים ביותר להשקפתך להגנה על הרכוש והביטחון שלך. ניתן ליישם מערכת אזעקה לבית מגורים שתפעיל צופרים בעת ניסיון פריצה כדי להבהיל ולהרתיע גורמים עוינים, או לחילופין, ליישם אזעקה שקטה שתאפשר למשטרה לתפוס את הפורצים "על חם", מבלי שיידעו שכלל הפעילו אמצעי אבטחה. 

כיום ניתן לגלות את הפורץ באמצעות מצלמות אבטחה,  עוד כשהוא מחוץ לבית – באמצעות זיהוי חכם של אדם על ידי המצלמה = וידאו אנליטיקה

מערכת האזעקה יכולה להיות קווית, אלחוטית או משולבת, גלאים חיצוניים, גלאים פנימיים ואפילו מצלמות אבטחה שעוזרות למערכת האזעקה לאתר פורצים אופציונליים בחצר.

מערך הפתרונות הרחב של בלייכר מאפשר לך ליהנות ממענה רחב היקף לכל הצרכים שלך בכל תהליך התקנת אזעקה לבית. אנו יודעים עד כמה אי השקט שמגיע עם החשש מפני פריצות יכול להפר את השלווה ואת שגרת החיים. ההבנה הזו מניעה אותנו לחפש בכל עת אחר הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האבטחה וליישם אותם בבית שלך על הצד הטוב ביותר. 

מערכת אזעקה ביתית – אמצעי איתור פריצה חכמים

כדי לאתר כל ניסיון פריצה ביעילות, אנו מיישמים בכל מערכת אזעקה ביתית מערך מתקדם של גלאים וחיישנים שיהפכו את מערכת האבטחה שלך לחומה בצורה. עם גלאי לייזר המאתרים כל תנועה במתחם, גלאי נפח וחיישנים לווילונות וחלונות, כל הפתחים והחללים במבנה שלך מאובטחים באופן הרמטי ולפורצים לא תהיה שום הזדמנות לחדור למבנה. 

בלייכר צוות מנצח שמלווה אותך לכל אורך התהליך

ההון האנושי שלנו הוא סוד ההצלחה שלנו. כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האבטחה, אנו דואגים לשמור לצידנו את אנשי המקצוע המובילים בתחום פתרונות התקשורת והבקרה. אנו דואגים להכשיר את אנשי הצוות שלנו באופן תדיר ומאפשרים להם להתעדכן בחידושים המתקדמים ביותר בתחום כדי לספק לך את השירותים ברמה הגבוהה ביותר. המיומנות הטכנית והידע המקצועי הרב שלהם מאפשר להם לספק מענה לטווח רחב של צרכים לאורך כל חיי המערכת שלך.

יחד, נזהה את כל צרכי המערכת שלך

כל בית זקוק למענה שונה. כדי לאפיין את הדרישות שלך בצורה הטובה ביותר, הצוות שלנו יסקור את המבנה שלך ויסייע לך להבין מה בדיוק נדרש כדי להקים מערכת אזעקה ביתית אופטימלית. 

התקנת אזעקה לבית המגורים שלך עם צוות מיומן

לאחר שנזהה את כל הצרכים להם נדרש מענה, יגיע צוות הטכנאים שלנו על מנת להתקין את המערכת בביתך. התקנת אזעקה לבית דורשת ציוד ברמה גבוהה ומומחים בעלי ידע. אנו מחזיקים בכלל המשאבים הללו כדי להבטיח שיהיה לך את המענה הטוב ביותר.

מערכת אזעקה לבית – תחזוקת המערכת לאורך שנים

כדי לשמור על תחושת הביטחון שלך לאורך כל חיי המערכת, אנו מעמידים לרשותך צוות שיספק לך שירותי תיקונים ותחזוקה. 

זה הזמן להתקדם לפתרונות של בלייכר

רוצה להתקין מערכת אזעקה ביתית שתאפשר לך לישון בלילה טוב מאי פעם? אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת ולתאם פגישת ייעוץ ראשוני בה נבחן מה בדיוק נדרש לבית שלך ונסייע לך ליישם את הפתרונות המתאימים ביותר. למידע נוסף על מגוון השירותים הזמינים לך, ניתן להשאיר פרטים כעת באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

אזעקה לבית
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas