אזעקה לעסק

ניהול עסק הוא דבר מורכב מאין כמוהו. היבטים רבים ומגוונים נכנסים אל מערך השיקולים שלך וכדי להצליח להישאר עם אצבע על הדופק, אנו זקוקים לא פעם לאמצעים טכנולוגיים מתקדמים. תחום האבטחה הוא אחד מהחשובים ביותר כדי לשמור על נכסי העסק שלך מפני גורמים עוינים וכדי להבטיח שיש לנו את ההגנה הטובה ביותר, גם כאן, הפתרון הטכנולוגי הנכון יכול לעשות את כל ההבדל. החידושים הטכנולוגיים מתעדכנים תדיר וכיום, מערכת אזעקה לעסק כבר מזמן לא מסתכמת רק בצופרים וגלאי נפח פשוטים. עם האמצעים המתקדמים הזמינים לעסק שלך,  ניתן לדעת מה מתרחש בו בכל עת ומכל מקום בעולם, לאתר ניסיונות פריצה באופן מתוחכם יותר ולהבטיח את לכידתם של העבריינים.

בין אם נדרשת לך מערכת אזעקה למשרד, למחסנים או לחנות שלך, הצוות המקצועי של בלייכר עומד לרשותך ויסייע לך להתאים פתרון אבטחה מקיף שיאפשר לך לשמור על הרכוש, האינטרסים העסקיים ותחושת הביטחון שלך על הצד הטוב ביותר.

מערכת אזעקה לעסק – למניעת פריצות וגניבות

ניסיונות פריצה הם אירוע נפוץ ושגור. מדי שנה, נעשים עשרות אלפי ניסיונות פריצה והרוב המכריע של האירועים הללו נעשים במתחמים עסקיים. כדי לשמור על הרכוש שלך שמור מכל משמר, אזעקה לעסק היא פתרון נוח ואמין.

מעבר לעובדה שמדובר בפתרון הרמטי וידידותי למשתמש, המערכת עשויה להתגלות כהשקעה משתלמת. במקום להשקיע כסף רב במאבטחים שישהו במתחם בשעות הלילה, עומד לרשותך פתרון סטטי שיבצע את כל הבקרה באזור ויתריע בפני פריצות. כך, לא נשקפת סכנה לאף אדם ואת ההשקעה במערכת האזעקה, נחזיק במהרה על ידי החיסכון בתשלום שכר למאבטחים. 

מערכת אזעקה לעסק החכם בהתאמה מדויקת לצרכים

הפתרונות כיום רבים ומגוונים וככל שנפנה לספק אמין ומקצועי, יובטח לנו המענה הטוב ביותר. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להעניק לך מערכת אזעקה לעסק שתותאם לאופי המתחם, לתחומי הפעילות ולצרכי האבטחה הייחודיים של העסק שלך. במשך השנים, צוות המומחים של בלייכר התקין אזעקות בבתי עסק רבים בכל תחומי התעשייה. הידע המקצועי הרב שנצבר והצרכים הרבים להם נדרשנו לתת מענה, מאפשרים לנו להתאים את המערכת לטווח רחב של דרישות.

אזעקה לעסק – שלל פתרונות שקטים וחכמים

כיום, כבר אין צורך להקים רעש אדיר כדי לאתר ניסיונות חדירה. אמצעים מתקדמים מאפשרים להתריע לגורמי הביטחון הרלוונטיים על ניסיון הפריצה מבלי שהפורצים יידעו שהתגלו. ניתן לשלב במערכת שלך אמצעי אזעקה שקטה שתעביר מסר אלקטרוני היישר אל המשטרה או המוקד שעובד עמך. הפורצים ימשיכו לעסוק בשלהם עד שייתפסו.

מערכת אזעקה למשרד עם הרתעה מקסימלית

אם אנו רוצים בעיקר להרחיק גורמים לא רצויים מהמתחם שלנו מבלי להיכנס לעימות, ניתן להסתפק בהתרעה עם צופרים המשלבת אורות בוהקים שיבהילו כל אדם שינסה להיכנס למתחם וירחיקו אותו מהאזור.

אזעקת ערפל לנטרול הפורצים

פתרון מתקדם נוסף הוא להוסיף אמצעים לייצור ערפל שישבשו את הראות לאחר הפעלת האזעקה. כך, יתקשרו הפורצים להימלט מהמתחם לאחר שיתפסו. 

מערכת גלאים מתקדמת

כדי לקבל כיסוי מלא ומקיף בכל המתחם שלך, אנו מעמידים לרשותך מגוון חיישנים שהופכים כל מערכת אזעקה לעסק לכלי אבטחה מהשורה הראשונה. מגלאי נפח סטנדרטיים ועד גלאי תנועה, קרני לייזר, מערכות מעקב במעגל סגור המחוברות למצלמות האבטחה וחיישני תריסים, נבטיח שהמרחב שלך יהיה מאובטח באופן הרמטי.

מגוון אמצעי התרעה על פריצה

כאמור, אין עוד צורך להסתפק בצליל אזעקה במערכת אזעקה למשרד. כיום, ניתן לעשות שימוש באזעקה כדי להתריע לגורמי הביטחון ולהתעדכן על כל המתרחש מכל נקודה בה אנו נמצאים. על ידי חיבור מערכת האזעקה למערכת הטלפוניה של העסק או באמצעות סנכרון לרשת ה-Wi-Fi, נוכל להעביר מסר לתחנת המשטרה הקרובה, למוקד העירוני או לחברת האבטחה שלך באופן מידי. במקביל, תתקבל התרעה במכשיר הנייד שלך באמצעות אפליקציה ייעודית או SMS.

צוות המתקינים המקצועי של בלייכר ישמח לסייע לך ללמוד את הצרכים הנדרשים במתחם העסקי שלך ולייעד עבורך מערכת עם רכיבים מהיצרנים המובילים בעולם ובתהליכי התקנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. גם לאחר סיום ההתקנה, אנו זמינים עבורך לכל עבודת תיקון ותחזוקה. 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת השירות, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם. 

 

מערכת אזעקה לעסק
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas