אינטרקום

מערכת אינטרקום אינה חידוש גדול בחיינו. זהו ללא ספק אחד מהתקני האבטחה הוותיקים ביותר בבניינים פרטיים ומתחמים עסקיים כאחד ומלווה את דלתות הכניסה שלנו כבר עשורים. על אף מגוון הפתרונות המתקדמים כיום, האינטרקום נשאר רלוונטי ומשמש דיירים ובעלי עסקים רבים כדי להבטיח שתמיד יידעו מי נכנס אל המתחם שלהם.

התקנת אינטרקום לעסקים ולמגורים

בין אם נדרש לך אינטרקום למשרד או אינטרקום לבניין המגורים, הצוות המקצועי של בלייכר יעשה כל שביכולתו כדי לספק לך את המענה המקצועי האיכותי והאמין ביותר. עם מומחיות מקצועית רבת שנים ופתרונות האבטחה והתקשורת המתקדמים ביותר, אנו מספקים ללקוחותינו את השקט הנפשי המאפשר להם לנהל את חייהם באופן מיטבי. 

אילו סוגי מערכת אינטרקום קיימים?

מערכות אינטרקום נבדלות אלו מאלו על פי סוגי ההתקנים אליהם הן מחוברות ועל פי ממשקי המשתמש שלהן. בעוד שחלק מהמערכות הן אידיאליות כפתרון אינטרקום לבניין מגורים, אחרות יתאימו יותר כאינטרקום למשרד.

התקנים נפוצים למערכת אינטרקום 

 • מערכת אינטרקום מחוברת לטלפון – האינטרקום הקלאסי שאנו מכירים עוד משנות ה-70. מערכת טלפונית פשוטה המחברת התקן שמע אל שפופרת ייעודית בבית הדייר שמאפשרת לתקשר עם האדם בחוץ ולאפשר לו גישה לאחר זיהויו. כיום, ניתן לחבר את מערכת האינטרקום אל קו הטלפון הקיים, ללא צורך במכשיר נפרד. 
 •  מערכת אינטרקום למסך –  בשנים האחרונות, יותר ויותר לקוחות בוחרים בהתקנת אינטרקום לבניין מגורים עם מסך. במקום הזדהות על פי קול בלבד, מתקבלת בבית תצוגה ויזואלית שמאפשרת לצפות באדם העומד בדלת ואפילו לזהות תנועות חשודות ברחוב או במסדרון, גם ללא התקשרות יזומה.
 •  מערכת אינטרקום מבוססת IP – אם שני הפתרונות הקודמים היו מבוססים על פתרונות חיווט, כיום ניתן לגייס את מערכות התקשורת האלחוטית גם לאינטרקום. התקנת אינטרקום IP יאפשר לך לחבר את ממשק האינטרקום אל מרכזיית ענן ללא כל צורך בחיווט מסורבל וכחלק אינטגרלי ממערכת התקשורת של המתחם. זהו פתרון אידיאלי לעסקים העושים שימוש במרכזיות IP ומאפשר למנף את פתרונות התקשורת המתקדמים שלך לבקרת כניסה. לכן, לרוב ייעשה שימוש בסוג זה של אינטרקום למשרד.

ממשקי משתמש נפוצים למערכת אינטרקום לבניין

 • ממשק רמקול ולחצנים – המערכת הקלאסית מורכבת מלוח לחצנים, מיקרופון ורמקול שמאפשר לתקשר עם דיירי הבית השונים על מנת לקבל גישה למבנה. 
 • ממשק מבוסס קוד – על ידי שילוב קודן באינטרקום, יוכלו המבקרים שמכירים את הקוד להיכנס מיד מבלי צורך לתקשר עם הדיירים. זהו פתרון אידיאלי על מנת לספק גישה למבקרים בשעות לילה מאוחרות בהן הדיירים ישנים או כשדיירי הבית אינם נמצאים במקום.

במערכת אינטרקום – איכות היא שם המשחק

המבחר בשוק היום הוא גדול וניתן למצוא בקלות מערכות אינטרקום לבניין במחירים זולים מאוד. עם זאת, אנו עשויים לגלות בחלוף הזמן כי על המחיר הנמוך אנו משלמים מחיר יקר. יצרנים בלתי מוכרים וחיווט מאיכות ירודה עשויים לקצר משמעותית את חיי המערכת שלך. לכן, כשזה מגיע להתקנת אינטרקום, חשוב לוודא שאנו מקבלים פתרון מיצרן מוכר ואמין ועם חומרי גלם מאיכות גבוהה.

כיצד מתבצעת התקנת אינטרקום?

אנשי המקצוע המיומנים של בלייכר מתמחים בהתקנת אינטרקום לכל סוגי המתחמים. בין אם נדרשת מערכת אינטרקום לבניין דירות או למתחם משרדים, יש לנו את כל מה שנדרש כדי לספק לך פתרון אמין וארוך טווח.

ראשית, נבחר בין מנעול חשמלי או אלקטרו מגנטי על פי תנאי השטח, הצרכים וההעדפות שלך. את המנעול הייעודי, נחבר אל פאנל חיצוני שיותקן בחזית הבניין שלך עם מצלמות, מיקרופונים, חיווט או ראוטר אלחוטי, בהתאם למערכת שתיבחר על ידך.

לאחר מכן, יחובר הממשק החיצוני אל ארון התקשורת של המבנה שלך. חיבור המערכת אל הארון ייעשה על ידי איש מקצוע המתמחה בהנחת חיווט ונעשה על ידי חומרים באיכות הגבוהה ביותר.

לבסוף, תופעל המערכת לראשונה ותבוצע בדיקה. לאורך כל חיי המערכת שלך, אנו מעמידים לרשותך שירותי תחזוקה ותיקונים שיבטיחו שהמערכת תתפקד תמיד באופן אופטימלי ותאפשר לך לשמור על המבנים שלך בטוחים ומוגנים.

נדרש לך אינטרקום למשרד, הגיע הזמן להפוך את בניין המגורים לבטוח יותר? לכל צורכי האבטחה שלך, אנשי המקצוע של בלייכר עומדים לרשותך. לקבלת פרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו כעת כאן באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

מערכת אינטרקום
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

  לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם  שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
  whatsapp vagas