גלאי נפח

החלטת להתקין במבנה שלך מערכת אזעקה? זוהי כנראה החלטה חכמה. בכל שנה, מתבצעות בישראל אלפי פריצות הגורמות לאובדן רכוש בהיקפים נרחבים. מעבר לנזק הכספי שהדבר גורם, הפגיעה בתחושת הביטחון עשויה להיות בלתי הפיכה. יש משהו מבהיל מאוד בידיעה שאדם פשוט חדר למרחב הפרטי ביותר שלך. בין אם מדובר בבית עסק או בבית המגורים שלך, הדרך היעילה ביותר להגן על רכושך וביטחונך היא באמצעות מערכות אזעקה חכמות ומתקדמות. כיום יותר מאי פעם, מערכות האזעקה מציעות מגוון יתרונות וחידושים שהופכות אותן ליעילות יותר ומותאמות יותר לאורח החיים של המשתמשים בהן.

כדי להבטיח שמערכת האזעקה תשרת אותך על הצד הטוב ביותר, צוות אנשי המקצוע של בלייכר מציע לך מגוון רחב של גלאים מתקדמים. כאשר המבנה כולו מרושת בגלאים ממגוון סוגים, יש לך ביטחון שכל תנועה חשודה, ניסיון לפתוח חלונות או כל שינוי אחר שמגיע מבחוץ, יאותר מיד ויתריע בפני הגורמים המתאימים. תהיה האזעקה שמתאימה לך אשר תהיה, אחד מהאלמנטים הבסיסיים וההכרחיים ביותר בה הוא גלאי נפח. כיום יותר מאי פעם, מציעים גלאי הנפח מגוון תכונות שמאפשרות למנוע התראות שווא ומשפרים את אמינות האזעקה.

כיצד עובד גלאי נפח?

השם של גלאי הנפח עשוי להטעות. למעשה, הוא אינו מגלה נפח, אלא טמפרטורה. מדובר בחיישן המקרין אור אינפרה אדום פאסיבי. החיישן מגיב לשינויי טמפרטורה בחלל ומעביר אות חשמלי שמפעיל את האזעקה. כך למשל, כאשר טמפרטורת הסביבה היא 22 מעלות ועובר מול הגלאי אדם שחום גופו הוא 36 מעלות, האזעקה מופעלת.

חשוב לבחור בגלאי נפח חיצוני או פנימי חכם

בעבר, היה גורם גלאי נפח לאזעקות שווא רבות. כל שינוי בטמפרטורה כמו רוח פרצים קרירה או חום שמגיע מכיוון המטבח יכול היה להפעיל את האזעקה. כיום, אמנם, קיימים מגוון אמצעים המאפשרים למנוע התראות שווא ולהבטיח בטיחות מרבית.

  • בגלאי הנפח המתקדמים ביותר, מותקנים מספר חיישנים. כך, רק כאשר שני החיישנים יזהו שינוי תופעל האזעקה. אמצעי זה מאפשר למנוע התראות שווא עקב מעבר של בעלי חיים או חפץ שעף ברוח, למשל.
  • גלאים רבים מכילים היום גם התקנים המגיבים לשינויי טמפרטורה טבעיים ומכיילים את הגלאי כדי למנוע הפעלה עקב עלייה או ירידה בטמפרטורת הסביבה. תכונה זו חשובה בעיקר כשמדובר בגלאי נפח חיצוני שעשוי להיות חשוף לשינויים רבים.
  • בנוסף, ניתן להתקין גלאים ייעודיים שיוגדרו על פי משקלים מסוימים, כדי למנוע את הפעלת האזעקה על ידי חיות מחמד.
  • לבסוף, חשוב לוודא שהגלאי עמיד במים, בעיקר כשמדובר בגלאי נפח חיצוני. כך נבטיח תוצאות אמינות של המערכת לאורך שנים.

נשמח לסייע לך בכל הנדרש

במשך שנים, בלייכר היא מהחברות המובילות בתחום פתרונות התקשורת, הבקרה והאבטחה. הפתרונות המתקדמים שלנו מאפשרים לאלפי בעלי בתים ועסקים בישראל ליהנות מתחושת ביטחון שאין שניה לה. נשמח לסייע לך להתקין מערכת אזעקה אמינה, איכותית ושתשרת אותך היטב לאורך שנים רבות.

כדי להבטיח שיעמוד לרשותך המענה המדויק ביותר, נערוך ביקור במתחם שלך כדי לזהות את הצרכים הייחודיים לך ולתכנן כיצד לספק להם פתרונות יעילים וחכמים. המידע הזה יאפשר לנו לתכנן את המערכת המתאימה ביותר. כדי לממש את התוכנית הזו על הצד הטוב ביותר, נספק לך מערכות אזעקה וגלאים מהיצרנים המובילים בתחום עם אחריות ארוכת טווח שתאפשר לך לשמור תמיד את המערכת שלך בתפקוד אופטימלי. הצוות המקצועי שלנו יתקין עבורך את המערכת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויסייע לך ללמוד כיצד לתפעל אותה על הצד הטוב ביותר.

גם שנים לאחר ההתקנה, אנו זמינים עבורך לשירותי תיקונים, תחזוקה והרחבת המערכת כדי שתמיד תעמוד לרשותך המערכת העדכנית והחדשנית ביותר.

זה הזמן להתקדם למערכות האבטחה של בלייכר

בין אם נדרש לך גלאי נפח חיצוני חדש למערכת קיימת או אם עליך להקים מערכת חדשה מאפס, אנשי המקצוע שלנו ישמחו לספק לך את כל הנדרש בשירות אדיב, זמין ובמקצועיות בלתי מתפשרת. נשמח להשיב על כל שאלה ולסייע לך לקבל את הפתרונות המתאימים ביותר עבורך. כדי ללמוד עוד על מגוון הפתרונות הזמינים לך אצלנו, ניתן להשאיר את פרטיך אצלנו באתר. אחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע ועם הצעת מחיר משתלמת עבור השירותים הנבחרים.

גלאי נפח
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas