וידאו קונפרנס

כיום יותר מאי פעם, הארגון שלך זקוק לפתרונות תקשורת ומולטימדיה מתקדמים שיאפשרו לך לקיים פגישות ולשמור על קשר עם השותפים לצמיחה שלך באמצעים נוחים וחכמים יותר. יש משהו במפגש פנים מול פנים שפשוט הופך את הפגישה לאינטימית יותר ומקדמת שיתופי פעולה. ברגעים הקריטיים ביותר בפעילות שלך, חשוב שיעמוד לרשותך פתרון איכותי שמאפשר לך ליהנות מההיבט הוויזואלי של פגישות וישיבות, מכל מקום. 

כדי להבטיח שלעולם לא יהיה עליך להחמיץ ישיבה יותר, לא משנה היכן ממוקמים המשתתפים בכל נקודה בעולם או אילו אתגרים עומדים בדרך, בלייכר פתרונות תקשורת, ביטחון ובקרה מעמידים לרשותך מערכת וידאו קונפרנס חכמה. הניסיון רב השנים שלנו בפריסת מערכות מורכבות למגזר העסקי והמחויבות שלנו לאספקת הפתרונות האיכותיים והעדכניים ביותר מבטיחים כי הארגון שלך ייהנה ממערכות דיגיטליות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

וידאו קונפרנס – הפתרון הבא שהארגון שלך המתין לו

זהו הזמן לעבור לשלב הבא ביכולות התקשורת שלך ולהעניק לכלל המחלקות בארגון שלך פתרון קל, נוח ומתקדם לשמור על קשר עם כל הגורמים הרלוונטיים בכל עת. מה שבעבר דרש נסיעות ארוכות או פתרונות מסורבלים, זמין לך כעת בקליק אחד ובחוויית שימוש גבוהה מאי פעם. צוות המומחים שלך בבלייכר מזמין אותך לגלות את כל היתרונות במערכת וידאו קונפרנס וליישם בעסק שלך פתרונות הראויים למאה ה-21.

מערכת וידאו קונפרנס – השער שלך אל השוק הבינלאומי

כדי לשמור על קשר עם גורמים מכל העולם בקלות חסרת תקדים, מערכת וידאו קונפרנס היא הפתרון האידיאלי. במרחק לחיצה אחת, ניתן לקיים שיחות וידאו באיכות תמונה וקול גבוהות עם מספר רב של משתתפים מכל נקודה בעולם. יותר, אין שום צורך לעלות על טיסה כדי לנהל פגישה פנים אל פנים. לחדר הישיבות הדיגיטליות שלך אין כל גבולות.

מערכת וידאו קונפרנס -פתרון מאובטח מאי פעם

אנו נספק עבורך מערכת וידאו קונפרנס מוצפנת היטב שתאפשר לך לנהל שיחות בפרטיות אופטימלית ועם ההגנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר נגד פריצות והפרות נתונים. מעבר לעובדה שלכל משתמש סיסמה פרטית, ניתן להגן על כל אחת מהפגישות בסיסמה ייעודית ומגוון שכבות הגנה שיבטיחו כי התכנים שיעלו בישיבות הוידאו שלך ייחשפו אך ורק לעיניים שיועדו לכך.

וידאו קונפרנס – קל ופשוט ליישום

פתרונות התוכנה המלווים את מערכות הווידאו קונפרנס הם ידידותיים למשתמש וקלים ללמידה. דרך מסכי ווידאו צבעוניים ובאיכות גבוהה, ניתן לתאם ישיבות בקליק ברמה הפנים ארגונית או מול ספקים, משקיעים, מפיצים ושותפים רבים אחרים על פני כל היבטי הפעילות הארגונית שלך. כאשר התשתית שלך יציבה ואיכותית וכש צוות מקצועי ומנוסה מספק לך שירותי תחזוקה ותיקונים בזמינות ואמינות גבוהה, יש לך את הביטחון המלא שבכל עת יהיה לך את כל המענה הנדרש כדי לתקשר ביעילות. 

מולטימדיה לחדר ישיבות – לחוויית שיחה איכותית

כדי שהישיבה תעבור בצורה החלקה והנעימה ביותר, מלווה את מערכת הווידאו קונפרנס מסכי HD איכותיים, רמקולים באיכות שמע יוצאת דופן ותשתיות תקשורת אינטרנט ברוחב פס גבוה שתבטיח זרימת נתונים גבוהה ואמינה לאורך כל השיחה שלך – ללא השהיות או קיטועים, ללא עצירות מתסכלות בשידור וללא פגיעה באיכות. 

שילוב הפתרון במערכת התקשורת שלך

צוות המקצוענים שלנו יסייע לך לשלב מערכת וידאו קונפרנס במערכת הטלפוניה או במרכזיות הדיגיטליות שלך כדי לאפשר עבודה נוחה וחלקה יותר עם התשתית הקיימת שלך. במידת הצורך, נלווה אותך בתהליך שדרוג תשתיות ומערכות התקשורת שלך כדי להבטיח שהשימוש במערכת יהיה אופטימלי ויאפשר תקשורת רציפה ובזמן אמת.

נשמח לסייע לך להתאים עבורכם מערכת וידאו קונפרנס שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם

אנו מאמינים שסוד ההצלחה של מערכות תקשורת ובקרה בארגון מתחיל ביכולת להתאמה אישית גבוהה. כדי להבטיח שהפתרונות שיעמדו לרשותך ישרתו אותך על הצד הטוב ביותר, אנו מלווים אותך כבר משלב התכנון, לומדים את הצרכים שלך ומסייעים לך לייעד עבורם את הפתרונות המתאימים ביותר. הניסיון רב השנים שלנו עם ארגונים מכל המגזרים והתחומים הפגיש אותנו עם צרכים רבים ומגוונים ואנו מוכנים ומזומנים לסייע לך בתכנון מערכת וידאו קונפרנס שתשרת אותך נאמנה ותותאם לתקציב שלך. 

רוצה להתחיל לקיים ישיבות דיגיטליות מכל מקום ובכל זמן? אנו עומדים לרשותך בכל עת ונשמח להשיב על כל שאלה שעשויה לעלות לך על התקנת מערכת וידאו במתחם הארגון. לפרטים נוספים על התהליך ולהזמנת שירות, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כעת.

וידאו קונפרנס
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas