מחולל ערפל

מערכות האבטחה הזמינות כיום לבתי עסק הן מתקדמות ויעילות מאי פעם. כדי לנטרל פורצים ולאפשר את זיהויים ולכידתם על הצד בטוב ביותר, קיימים היום מגוון פתרונות מתקדמים ואיכותיים המיישמים טכנולוגיות פורצות דרך. את מערכות האזעקה המסורתיות, המצוידות בצופרים, מחליפות כיום מערכות חכמות שאינן רק מתריעות על ניסיון הפריצה או מיידעות את הגורמים הרלוונטיים, אלא יצרו גם את צעדיהם של הפורצים וימנעו ניסיון הימלטות מהמתחם. בלייכר משווקת מוצר מתקדים ואיכותי מבית BANDIT שמשנה מהיסוד את האפשרויות שניתן להפיק ממערכת האבטחה שלך. עם מחולל ערפל, שדה הראייה של הגורמים העוינים במרחב שלך יצטמצם וימנע מהם לבצע את תוכניותיהם. זמן שהות יקר זה יאפשר לצוות האבטחה ורשויות האכיפה להגיע למקום ולתפוס אותם.

בלייכר מביאים אל העסק שלך את הפיתוחים החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם האבטחה. שילוב של מחולל ערפל עם מערכות התראה מתקדמות יאפשר לך ליהנות ממערכת הרמטית ואמינה שתצמצם את הנזקים הפוטנציאליים לעסק שלך מפעילות עבריינית למינימום.

מהו מחולל ערפל?

למערכת אזעקה יעילה אמורות להיות שתי מטרות עיקריות – להתריע בפני בעלי המבנה ורשויות האכיפה על ניסיון הפריצה ובו זמנית להרתיע את הפורצים ולהבהיר להם כי הם אותרו וזוהו. מחולל ערפל מאפשר לך ליהנות משתי המטרות בו זמנית. מצד אחד, הערפל המבהיל מעביר מסר ברור – נתפסת. האוויר כולו מתמלא בערפל סמיך וסביר להניח שהפורצים יבחרו באותו הרגע להסתובב ולנסות להימלט מהמקום בהקדם האפשרי. מצד שני, מחולל ערפל אינו משמש רק כאמצעי הרתעה. הוא מספק למערך האבטחה שלך יתרון משמעותי בניסיון ללכוד את הפורצים.

ברוב המקרים, ייקח למוקד האבטחה כ-10-15 דקות לספק תגובה לניסיון פריצה. במערכות המצוידות בצופרים בלבד, סביר מאוד להניח שהפורצים כבר יעזבו את המקום. הערפל הסמיך מצר את צעדיהם של הפורצים, מאט אותם משמעותית ומספק למערך האבטחה שלך הזדמנות להגיע למקום כשהם עדיין שם.

כיצד פועל מחולל ערפל?

מחולל הערפל של BANDIT הוא מהמתקדמים בשוק. עם הפעלה מערכת האזעקה, המערכת תתחיל לפזר ערפל בקצב מהיר ביותר של כ-50 מ"ק לשנייה. הערפל צפוף ביותר ואינו מאפשר לראות דבר בחדר למשך זמן של עד 50 דקות. הפורץ יהיה מנוטרל לחלוטין ובוודאי שלא יוכל להמשיך לבצע את העבירה. זהו פתרון מעולה למתחמים רגישים הזקוקים לאבטחה מוגברת.

מחולל הערפל של BANDIT מציע מגוון רחב של יתרונות

בלייכר היא יבואנית רשמית של מוצרי BANDIT בישראל. אנשי הצוות שלנו יסייעו לך להתאים את המערכת במדויק לצרכיך ולמקם אותה באופן אופטימלי במתחם שלך. מתוך מחויבות מתמדת להעניק ללקוחותינו את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק, בחרנו לעבוד עם BANDIT ולאפשר לך ליהנות מכל היתרונות של המערכת.

אמינות בלתי מתפשרת

מבנה המערכת הוא פשוט מאוד ולרוב לא חלות בו הרבה תקלות. היעדר החלקים הנעים מאפשר אורך חיי מערכת מתמשך ובר קיימא ותחזוקה מינימלית. מרגע התקנת המערכת, עומדת לרשותך תקופת אחריות בת 3 שנים לכל צרכי התחזוקה והתיקונים.

פיזור מהיר

ערפל סמיך ובלתי חדיר ימלא את החלל כולו תוך שניות ספורות.

עיצוב אופטימלי למטרות האבטחה שלך

המערכת קומפקטית ואינה בולטת לעין. העיצוב הייחודי שלה, מאפשר להסוות את המערכת היטב במתחם שלך ולמנוע את חשיפתה עד שתופעל.

יעיל אנרגטית

המערכת מצוידת בבידוד תרמי בתקן מחמיר המאפשר להפחית את צריכת האנרגיה למינימום ולאפשר לך לחסוך הון בהוצאות החשמל.

התקנה פשוטה ומהירה

התקנת המערכת אינה דורשת התאמות מיוחדות במתאם או רכיבים אלקטרוניים חיצוניים. תוך יום אחד, ניתן יהיה להתחיל ליהנות מכל יתרונות המערכת מבלי לשבש את פעילות העסק השוטפת.

זמינה בכל מצב

המערכת מצוידת בפתרונות אל פסק ששומרים עליה פעילה גם במקרה של הפסקת חשמל למשך 24 שעות.

זה הזמן להתקדם לפתרונות המאה ה-21

אנו מעמידים לרשותך צוות מנוסה ומיומן ומשקיעים משאבים רבים כדי להעניק לך את הטוב ביותר שיש לעולם האבטחה להציע כיום. עם מחולל ערפל, יהיה באפשרותך לקבוע סטנדרטים חדשים של אבטחה במתחם שלך ולהתנהל בשקט נפשי שטרם הכרת. כדי ללמוד על מגוון הפתרונות הזמינים לעסק שלך עמנו ולמידע נוסף על מחולל הערפל של BANDIT, ניתן להשאיר פרטים באתר עוד היום.

מחולל ערפל
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas