מערכת אזעקה

כדי לשמור על המרחב שלך מוגן מפני כל ניסיון חדירה או פריצה, חשוב שיעמדו לרשותך אמצעי אבטחה מתקדמים. אף מערך אבטחה אינו שלם ללא מערכת אזעקה מתקדמת ומקיפה המתריעה על כל פעילות חשודה במתחם שלך. כיום יותר פעם, האפשרויות העומדות לרשותך הן רבות ומגוונות ומאפשרות לך להישאר עם אצבע על הדופק בכל המתרחש באמצעים חכמים ומתקדמים.

בלייכר מעמידים לרשותכם שירותי התקנת מערכת אזעקה

אנו בבלייכר, מחויבים לתחושת הביטחון שלך ומאמינים כי השקט הנפשי שלך הוא נכס יקר ערך שחשוב לשמר. כדי להבטיח שאכן כך יהיה, אנו מעמידים לרשותך שירותי התקנת מערכת אזעקה המבוצעים על ידי מומחים בעלי ניסיון רב שנים והכשרה מקצועית מקיפה. לצד זה אנו מספקים גם שירותי תיקון ותחזוקה בזמינות גבוה על ידי צוות מיומן ומוכשר.

מערכת אזעקה מותאמת אישית

לא כל מערכות האזעקה זהות זו לזו. כדי להבטיח שתעמוד לרשותך מערכת אזעקה שתשרת אותך על הצד הטוב ביותר, אנו פורשים בפניך את כלל החידושים הקיימים כיום בתעשייה לצד פתרונות מסורתיים יותר ומסייעים לך ליישם את האמצעים המתאימים ביותר לאופי הפעילות שלך. צוות יועצי פתרונות האבטחה שלנו פועל בתעשייה שנים רבות ומגיע עם גוף ידע מעמיק ונרחב שיאפשר לך לבחור מתוך מגוון אפשרויות מהמתקדמות ביותר שקיימות היום בשוק.

התרעה מידית במגוון אמצעים חכמים

הייעוד העיקרי של התקנת מערכת אזעקה הוא להתריע בפני הגורמים המתאימים על אירועי ניסיון פריצה. מערכת אזעקה איכותית תאתר ביעילות את הניסיון ותיידע אותך על כך במהירות. ישנם כלי התרעה רבים ומגוונים – מצליל אזעקה רועש המלווה באורות בוהקים ואפילו הפקת ערפל ועד ל"אזעקה שקטה" המתריעה מוקד אבטחה ייעודי או את רשויות האכיפה מבלי שהפורצים יידעו כי התגלו. בסופו של יום, המערכת הסופית תהיה תלויה בהעדפות האבטחה שלך. בין אם נרצה להרתיע ולהבהיל פורצים, לשתק ולנטרל אותם או פשוט ליידע את הגורמים המתאימים מבלי שהפורצים יהיו מודעים לכך, עומדות לרשותך אפשרויות רבות ומגוונות.

כדי לאתר את הפורצים ביעילות, נפרשת רשת רחבה של גלאים וחיישנים לאורך כל המתחם שלך ובמידת הצורך, רמקולים עוצמתיים שישמיעו צליל אזעקה מרתיע וחזק. כיום, מערכות אזעקה מתקדמות מאפשרות לך לקבל התרעה על כל ניסיון פריצה היישר למכשיר הנייד שלך באפליקציה ייעודית.  

טווח רחב של גלאים מתקדמים

כדי לאתר כל ניסיון חדירה בלתי מורשה למתחם שלך, כל התקנת מערכת אזעקה כוללת שילוב של גלאים מגוונים שיאפשרו לך להפוך את המרחב שלך למבצר מאובטח היטב. 

 • חיישני תריס ווילון – יאתרו כל ניסיון לפתוח חלונות, תריסי גלילה ואפילו להסיט וילונות
 • גלאי נפח – חיישנים חכמים המתאימים למרחבי פנים וחוץ גם יחד ויאפשרו לך לזהות כל שינוי בנפח החדר.
 • מתגים מגנטיים – יזהו כל ניסיון לפתוח דלת או חלון ויפעילו התרעה באופן מידי.
 • גלאי אקטיבי – גלאי המפיק קרן לייזר המפעילה אזעקה כאשר כל עצם נקרה בדרכה.

אזעקה קווית – מערכת אזעקה במעגל סגור

אזעקה קווית כשמה כן היא. מערכת האזעקה כולה מרשתת את כל המרחב אותו אנו מעוניינים לאבטח ולצלם במעגל סגור ובאופן רציף. כל סוגי הגלאים המחוברים למערכת מפוזרים בנקודות סביב המרחב ומחוברים לקופסת הפיקוד באמצעות חיווט קווי לאורך הקירות. אם בתוכם, או בתעלות המיועדות להגנת/הסתרת החוטים. קופסת הפיקוד עצמה מחוברת לקו טלפון קווי, ומקו הטלפון יוצא הדיווח המתריע על פריצה או תנועה במקום.

היתרון העיקרי שלה על אזעקה קווית הוא בכך שאין צורך לוודא את פעילות הגלאים והחיישינים לעתים קרובות מפני שאינם פועלים על סוללות אלא על כח המגיע באמצעות חוטים קוויים.

אזעקה אלחוטית -באמצעות חיבור אלחוטי כגון WIFI

גם כאן סוג האזעקה מעיד על אופיה. מערכת אזעקה אלחוטית כולה מרשתת את כל המרחב אותו אנו מעוניינים לאבטח ולצלם במעגל סגור ובאופן רציף. כל סוגי הגלאים המחוברים למערכת מפוזרים בנקודות סביב המרחב ומחוברים לקופסת הפיקוד באמצעות חיבור אלחוטי כגון WIFI

לאזעקה האלחוטית יתרונות רבים:

 • היכולת להחביא טוב יותר גלאים וקופסאות פיקוד במרחב המוגן.
 • היכולת לחייג ולהתריע גם ללא חיבור טלפון קווי – במידה והפורצים מגיעים אל ארון התקשורת ומנתקים בכוונה תחילה את מערכת הטלפון והאינטרנט.
 • כל האלמנטים במערכת מחוברים ישירות לקופסת הפיקוד והיא מחוברת באמצעות ווייפיי לרשת ויכולה להתריע במהירות על דיווח המתריע על פריצה או תנועה במקום

מערכת אזעקה רב תכליתית

כיום, מערכות אזעקה אינן מתריעות רק מפני אירועי אבטחה. ישנם עוד אירועים רבים אחרים שעשויים לפגוע בביטחונם של המשתמשים במתקן שלך ועם מערכת ההתרעה הנכונה, נוכל למנוע אירועים מצערים. לאורך השנים, סייענו לארגונים רבים לשלב מערכות לאיתור אש, דליפות גז ואפילו הצפות מים. בכל שעות היממה ומכל מקום בעולם, ניתן יהיה לקבל התרעה מידית ב-SMS, באפליקציה או בדוא"ל ולהתעדכן על כל אירוע המתרחש במתחם שלך בזמן אמת כדי לספק מענה במהירות.

ליווי מקצועי הנשאר איתך שנים

לאורך כל חיי מערכת האזעקה שלך, אנו זמינים לך עם צוות מקצועי שיספק לך מענה לכל צורך. בין אם אירעה תקלה במערכת או אם החלטת לשדרג אותה, אנו מספקים שירותי תיקונים ותחזוקה בזמינות גבוהה ובסטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים. נשמח ללוות אותך משלב התכנון ועד לתחזוקה השוטפת של המערכת שלך ולהבטיח כי המתקן שלך מאובטח עם האמצעים המתקדמים ביותר שהטכנולוגיה העכשווית מאפשרת ובהתאמה מדויקת לצרכים הייחודיים שלך.

רוצה ליהנות ממערכת אזעקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר? נשמח לייעץ לך כיצד לפרוס את הפתרונות שלך ביעילות אופטימלית. כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית, אנו זמינים עבורך בכל עת ונשמח לספק לך את כל המידע הנדרש כדי להתחיל. כל שעליך לעשות הוא רק להשאיר את פרטיך באתר ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל הפרטים ויסייע לך לתאם עמנו פגישה.

מערכת אזעקה
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

  לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם  שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
  whatsapp vagas