מצלמות אבטחה לעסק

האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים הקיימים כיום עבור המגזר העסקי מאפשרים לך להקים מערך אבטחה מקיף ואמין שישרת אותך לאורך שנים ובאופן מדויק לאופי הפעילות והצרכים של העסק שלך. כשזה מגיע למערך האבטחה שלך, אחד מהאלמנטים החשובים ביותר הוא התאמת מצלמות אבטחה לעסק. כיום, המבחר מגוון מאי פעם וקיימים שלל פתרונות מתקדמים וייחודיים שיאפשרו לך לשמור על הרכוש ועל תחושת הביטחון שלך על הצד הטוב ביותר.

אנו בבלייכר פועלים בתחום פתרונות התקשורת והאבטחה במשך שנים ומייעדים לעסקים מכל תחומי התעשייה אמצעי אבטחה הניצבים בחוד החנית של הפיתוח הטכנולוגי. הידע המקצועי המעמיק שרכשנו בפרויקטים רבים מספור וההיכרות שלנו עם עולם התקשורת, מאפשר לנו ליצור פתרונות אבטחה חכמים יותר המשולבים בתשתית התקשורת והנתונים שלך באופן אופטימלי. הצוות שלנו זמין עבורך בכל עת וישמח לסייע לך להתאים מצלמות אבטחה לעסק שלך.

מצלמות לעסק – מהייעוץ הראשוני ועד התחזוקה השוטפת

אנו מאמינים כי פתרונות מתקדמים ואיכותיים דורשים ליווי מקצועי לכל אורך תקופת השימוש בציוד. לכן, אנו מספקים לך מעטפת שירותים רחבה ומקיפה בעת התאמת מצלמות אבטחה לעסק שלך. 

 • אנשי מקצוע מובילים בתחום פתרונות האבטחה יגיעו אל מתחם העסק שלך ויעריכו את הצרכים הייחודיים שלך באופן מדויק. לאחר שיחת תיאום ציפיות ואפיון ממוקד, ניתן יהיה לתכנן באופן מושכל מערכת מצלמות אבטחה בהתאמה אישית. הניסיון בעבודה מול ענפי תעשייה מגוונים מאפשר לנו לזהות מבעוד מועד צרכים שייתכן שעוד לא חשבת עליהם כלל.
 • לאחר שתעמוד לרשותנו תוכנית ברורה, נוכל להתחיל לייעד את הפתרונות הטובים ביותר לצרכים שזיהינו. כדי להבטיח שהעסק שלך יהיה מוגן בצורה המותאמת והאמינה ביותר, אנו מספקים מצלמות עם תכונות מתקדמות.
 • בהמשך, צוות טכנאים מוביל בתחומו מטעמנו יגיע למתחם שלך ויפרוס את הציוד בכל המיקומים שנבחרו וינחה את הצוות שלך כיצד לתפעל אותו על הצד הטוב ביותר. 
 • גם לאחר שכל מערכת מצלמות האבטחה שלך תותקן, אנו עדיין איתך כדי לספק מענה לכל תיקון, פעולת תחזוקה או שדרוג שיידרש במערכת בחלוף השנים. 

מגוון רחב של מצלמות אבטחה לעסק

היצע המצלמות הקיים היום הוא רחב מאי פעם ומציע שלל חידושים טכנולוגיים שיהפכו את המרחב שלך לבטוח יותר ויאפשר לך לשמור אצבע על הדופק מכל מקום ובכל זמן. 

 • מצלמות IP אלחוטיות יאפשרו לך לקבל את כל נתוני התיעוד של המצלמות היישר אל המכשירים הניידים שלך ולעקוב אחר כל הנעשה בזמן אמת. 
 • מצלמות בטכנולוגיית אינפרה אדום יאפשרו לך לתעד את המקום גם בשעות הלילה ולהבטיח כי המקום מבוקר 24/7. 
 • בין אם נדרש לך מעקב שוטף על ידי צוות האבטחה שלך בטלוויזיות במעגל סגור, אם המצלמות הן לצורך הרתעה בלבד או אם נדרש לך אחסון נתונים בענן, יש לנו את הציוד, הידע המקצועי והצוות המיומן כדי להתאים עבורך את המצלמות המדויקות ביותר לצרכי העסק. 
 • לעתים, אנו רוצים לעקוב אחר הנעשה בעסק מבלי שהגורמים המתועדים יהיו מודעים לכך. לשם כך, אנו מציעים שלל מצלמות סמויות שיאפשרו לך לתעד את המתחם באופן חשאי. 
 • כדי לשמור על המצלמות שלך מפני ונדליזם ופגעי מזג האוויר, עומדות לרשותך מצלמות ממוגנות עם מעטפת מתכת עמידה וחזקה.

התקנה מהירה ופשוטה  של מצלמות אבטחה לעסק ללא פגיעה בשגרה

אנו עושים כל שביכולתנו כדי לבצע את ההתקנה בזריזות ולאפשר לך לחזור לשגרת הפעילות העסקית תוך זמן קצר. הצוות שלנו מיומן בעבודה עם עסקים ופועל ביעילות – במינימום רעש והפרעות. כדי שיעמוד לרשותך פתרון יעיל, אינטגרטיבי ומותאם באופן המדויק ביותר, אנו לומדים לעומק את כלל מערכות התקשורת במקום שלך ומשלבים את מצלמות האבטחה באופן מושכל. אנו מציעים טווח רחב של פתרונות אבטחה חכמים לעסק ומאפשרים לך לבנות מערך מקיף ושלם הכולל מערכות גלאים והתרעה, אזעקות, צופרים, מערכת ערפל, איתור וכיבוי אש ואמצעי בקרה תחת ממשק אחד נוח לשימוש ותוך שימוש בציוד איכותי.

רוצה לשדרג את ציוד האבטחה בעסק שלך עוד היום? אנו זמינים לכל שאלה שעשויה לעלות לך ונשמח לספק לך שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה לעסק, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש כדי להתחיל בתהליך.

מצלמות אבטחה לעסק
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

  לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם  שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
  whatsapp vagas