מצלמות IP

ככל שהזמן חולף, מצלמות אבטחה הולכות ומשתכללות. כיום, ניתן ליהנות מאיכות תמונה גבוהה מאי פעם המאפשרת זיהוי טוב יותר, המצלמות קטנות יותר וקלות להסוואה וההתקנה נעשית פשוטה וזולה יותר. אחד החידושים החמים ביותר בתחום האבטחה הוא מצלמות IP. מצלמות אבטחה אלו אינן דורשות כל חיווט ומבוססות תקשורת אינטרנטית. באמצעותן, אנו נהנים מכל היתרונות של הצילום הדיגיטלי ובו זמנית, יכולים לגשת אל נתוני הצילום שלנו בקלות חסרת תקדים.

בלייכר מעמידים לרשותך אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיסייעו לך להתקין במתחם שלך מצלמת IP אלחוטית מהיצרנים המובילים בשוק שתאפשר לך למצות את המיטב מאמצעי האבטחה שלך ולהישאר תמיד עם האצבע על הדופק. עם עבודה מקצועית, הקפדה על איכות ושירות זמין, אנו מביאים ללקוחותינו את פתרונות התקשורת והאבטחה שמובילים את התעשייה.

אז מה מיוחד במצלמת איי פי?

על פניו, כל סוגי מצלמות האבטחה משרתות את אותה מטרה – בקרה ותיעוד של האזור המצולם. עם זאת, מצלמה אנאלוגית טומנת בחובה מספר אתגרים עיקריים:

  • התקנה מורכבת – לעתים קרובות המצלמות המסורבלות דורשות קדיחה וקיבוע בקירות. גם אם מדובר במצלמות קלות להתקנה, תמיד נזדקק להעביר חיווט מסורבל בכל מרחבי המתחם.
  • אמצעי הקלטה –  כדי לשמור את כל נתוני הצילום, נזדקק לציוד הקלטה. כיום, נעשה לרוב שימוש במכשירי הקלטה דיגיטליים ובכרטיסי זיכרון. גם אמצעים אלו דורשים מקום נוסף.
  • אמצעי בקרה – ככל שנדרשת בקרה רציפה, נזדקק לחדר מוניטורים שיאפשר לאנשי האבטחה לעקוב אחר הנעשה.

מצלמות אבטחה IP מבטלות את הצרכים הללו. טכנולוגיית IP מתקדמת מאפשרת לך לשמור ולהעביר את אותות הווידאו באופן אלחוטי היישר למכשירים הדיגיטליים שלך ושל עובדיך עם אפליקציות ייעודיות או לשמור על אמצעי אחסון קטן וחכם שאינו דורש חיבור עם כבלים הפזורים בשטח. מצלמת איי פי היא פתרון קטן, פשוט וחכם שהופך את ההתקנה למהירה ועם נזקים מינימליים. תוך יום עבודה אחד, ניתן להפוך כל בית או עסק למבצר המתועד 24/7 באמצעים המתקדמים ביותר בשוק.

מצלמות IP – לאיכות תמונה מושלמת 

מאחר ומדובר בטכנולוגיות וידאו דיגיטליות, ניתן ליהנות מרזולוציה גבוהה במיוחד. את אותה קפיצה מדהימה שאנו רואים היום באיכות הצילום בסמארטפונים, ניתן לזהות כיום גם במצלמות IP. איכות התמונה הגבוהה מאפשרת לנו לזהות טוב יותר אובייקטים ופנים של אנשים המסתובבים באזור המתחם שלנו, לבצע זום עמוק אל התמונה מבלי לאבד את האיכות ולקבל תמונה מפורטת ועשירה גם בתנאי ראות מורכבים יחסית.

מצלמת IP אלחוטית – למניעת פריצות וניהול מעקב ובקרה 

עם מצלמת איי פי, ניתן לתעד כל התרחשות במתחם שלך בקלות. המצלמות קטנות הממדים קלות להסוואה ומאפשרות לבצע משימות רבות ומגוונות יותר מאשר מצלמות אבטחה סטנדרטיות. אם מצלמות אבטחה עד כה שימשו גם כאמצעי הרתעה, מצלמת IP אלחוטית תוכל להיות מוצבת במקומות נסתרים ולתעד גורמים בבית העסק או בבית הפרטי ללא ידיעתם. כך, נוכל לדעת בזמן שאנו בעבודה כיצד מתנהלת המטפלת עם ילדינו, לשמור על השיפוצניקים המבצעים עבודות בבית או לעקוב אחר התנהלות העובדים שלנו כשאיננו נמצאים במקום העבודה. מצלמות IP מרחיבות את טווח השימושים שניתן לעשות באמצעי מעקב ובקרה והכי חשוב – הופכות את התוכן לזמין לך מכול מקום.

לשמור תמיד את האצבע על הדופק

בקליק אחד, ניתן לצפות בנתונים כל המצלמות שלך דרך המכשיר הנייד. בין אם נשתמש בטאבלט או מהסמארטפון, כל מה שיהיה עלינו לעשות הוא רק לפתוח את האפליקציה, לדפדף בין המצלמות ולדעת בדיוק מה קורה בזמן אמת. 

גם אם לא פתחנו את האפליקציה באופן יזום, ניתן לייעד מערכת התראות המובנית במצלמות. בשעות בהן לא אמור להיות אף אחד במתחם, תשלח לך המערכת התראות על כל תנועה חשודה באפליקציה, ב-SMS או בדוא"ל.

מצלמות אבטחה IP באיכות ללא תחרות

על תחושת הביטחון, חבל להתפשר. כאשר אמצעים מתקדמים כל כך זמינים לך עם שירות אמין ובמחירים המתאימים לתקציב שלך, אין עוד צורך לוותר על דבר. צוות המומחים של בלייכר עומד לרשותך וישמח לסייע לך להקים את מערך האבטחה החדש שלך. 

רוצה ללמוד על כלל הפתרונות הזמינים לך דרכנו? כדי לקבל מענה על כל שאלה שעשויה להיות לך וכדי להתחיל בתהליך ההתקנה, ניתן לפנות אלינו באתר עוד היום.

מצלמות IP
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas