תשתיות תקשורת

כדי להוביל את משרדי העסק שלך אל המאה ה-21, עומדים לרשותך פתרונות טכנולוגיים חכמים למשרד החכם. על ידי יישום טכנולוגיות חדישות, יהיה באפשרותך להקים תשתיות תקשורת מחשבים שיספקו מענה מדויק לצרכי העסק שלך, ישפרו את ביצועי הפעילות שלך בכל ההיבטים ויספקו חוויית שימוש נוחה ויציבה יותר. כשזה מגיע לפיתוח פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית, בלייכר היא הכתובת הטבעית שלך. במשך שנים ליווינו משרדי ארגונים מכל ענפי התעשייה וסייענו להם לבנות מערכת תקשורת מחשבים אמינה, איכותית ומותאמת אישית ששירתה אותם על הצד הטוב ביותר. האפיון המדויק מהרגע הראשון, הליווי המקצועי והמסור לאורך כל חיי המערכת והשימוש בציוד המתקדם ביותר מאפשר לנו להותיר אחרינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים החוזרים אלינו שוב ושוב לשדרוג המערכות ולפיתוח פתרונות חדשניים.

 תשתיות תקשורת -טווח רחב של פתרונות חכמים

 • חיווט חכם ומתקדם – מכבלי רשת לסוגיהם ועד מגוון שקעי תקשורת, אנו עושים שימוש בציוד מתקדם, אמין ואיכותי שישרת אותך לאורך שנים ויספק לך ביצועים אופטימליים.
 • מסופי וארונות תקשורת מותאמים אישית – כל ארונות התקשורת שלנו זמינים עם פאנל לחיצה, פאנל שיערות, פס שקעים או מגשרים – בהתאם לצרכים הייחודיים שלך וכלל המערכות בהן נעשה שימוש במשרד.
 • אמצעים מתקדמים להרחבת טווח הרשת – כדי להבטיח קליטה איכותית והעברת נתונים אמינה בכל המתחם שלך, אנו מעמידים לרשותך מגברי רשת ומאריכי טווח שיאפשרו לך ליהנות מטווח תקשורת רחב ויציב.

שירותי ייעוץ, הקמת ותחזוקה של תשתיות תקשורת מחשבים

הניסיון רב השנים שלנו אפשר לנו לרכוש ידע מקצועי מעמיק ורחב היקף בתחום התקשורת. הבקיאות הנרחבת הזו מהווה נכס יקר ערך אותו אנו מביאים עמנו לכל פרויקט בו אנו מעורבים. כך, לאורך כל שלבי הפרויקט, עומד לרשותך גוף ידע המאפשר לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר וליישם את הפתרונות המתקדמים והרלוונטיים ביותר לעסק שלך. משלב התכנון הראשוני ועד שירותי התחזוקה והשדרוג בחלוף השנים, היתרון של בלייכר מלווה אותך בכל צעד.

 • פתרונות אבטחה – ממערכות ניטור ובקרת כניסה למניעת כניסות בלתי מורשות ועד מערכות לאיתור שריפות והצפות, יש לך הגנה ב-360 מעלות הלוקחת בחשבון את כל הסיכונים הפוטנציאליים במתחם.
 • מערכות תקשורת חכמות – מהקמת רשת אלחוטית מקיפה בליווי קבלן תשתיות תקשורת ועד פריסת כלל פתרונות המחשוב, הכריזה והטלפוניה בעסק, יש לך מענה מקצועי ורב תחומי המספק את הפתרון השלם.
 • פתרונות מולטימדיה פורצי דרך – כדי לקיים ישיבות ווידאו מכל נקודה בעולם באיכות תמונה גבוהה, ליישם טכנולוגיות אוטומציה למשרד ולבית חכם ולהתאמת כל הפתרונות הטכנולוגיים שלך במדויק לצרכיך באמצעי שליטה חכמים, הצוות המיומן שלנו עומד לרשותך עם חוד החנית של הפיתוח הטכנולוגי.

ארגון והקמת ארונות התקשורת שלך

כדי לאפשר לך ליהנות מאופטימיזציה מלאה של יכולות התקשורת שלך, אנו בונים עבורך ארונות תקשורת מחשבים בהתאמה אישית המתוכננים ליעדי העסק שלך מא' ועד ת'. בין אם נדרשת הקמת ארון מאפס או שדרוג הארון הקיים, אנשי המקצוע שלנו יסייעו לך ליהנות מהפתרון האידיאלי.

 • תיקונים ושדרוגים – מהוספת כבלי נחושת או שדרוג לכבל אופטי ועד להחלפת המתגים והמגשרים, אנו מסייעים לך לחדש את הארון שלך.
 • נסייע לך לבדוק נקודות רשת ולבנות מפת ניתוב כללית של הארון.
 • כדי לעשות שימוש אופטימלי בשטח הארון, אנו מסייעים לך בסידור חכם שלו ומשלבים פאנל שערות נוסף במידת הצורך.
 • נערוך עבורך בדיקה לחיבור כלל המכשירים אל רשת החשמל ולמערכת האל פסק בנפרד.

כדי להבטיח שביצועי הרשת שעומדים לרשותך הינם ברמה הגבוהה ביותר, מומחי הרשת שלנו יערכו עבורך בדיקת מהירות וטופולוגיית רשת על פי משתמשים ויבצעו עבורך מיפוי תשתיות תקשורת מחשבים  מקיף ומלא בהתאם לצרכים והתקציב שלך. על ידי איתור ציוד תקשורת מחשבים שאינו נמצא בשימוש והתאמה מחדש של הפתרונות שלך, יהיה באפשרותך לחסוך עד אלפי שקלים בשנה.

תקשורת מחשבים – התאמה מקסימלית לצרכי העסק שלך

לעתים קרובות, תנאי הסביבה של משרדך עשויים להשפיע באופן ניכר על ביצועי הרשת. כדי להעניק לך את המענה הטוב ביותר לתנאי סביבתך, אנו מעמידים לרשותך קבלן תשתיות תקשורת שיספק לך ייעוץ לקראת ההקמה ומסייעים לך להתאים את הרשת לסביבה הפרטית, התעשייתית, העירונית ולמרחבי חוץ או פנים. לא משנה אם נדרשים לך פתרונות תת קרקעיים או בגובה רב, לרשת קווית או אלחוטית, כמענה לצרכים בהווה או בעתיד, יש לנו את הידע, כוח האדם והציוד כדי לאפשר לך ליהנות מהטובים שבפתרונות התקשורת.

לפרטים נוספים ולהזמנת שירות להקמת תשתיות תקשורת מחשבים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.

תשתיות תקשורת
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

  לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם  שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
  whatsapp vagas