גלאי וילון

גלאי וילון

ההבדל בין מערכת אזעקה טובה למערכת אזעקה מצוינת, תלוי ברוב המקרים באיכות ומגוון הגלאים מהם היא מורכבת. בשנים האחרונות, חלו חידושים פורצי דרך בעולם טכנולוגיות הבקרה. כתוצאה מכך, נכנסו לשוק חיישנים וגלאים מתקדמים המציעים שלל יתרונות. באמצעותם, אנו נהנים ממערכות אבטחה יעילות ואיכותיות יותר שתורמות לתחושת ביטחון אופטימלית.

לאורך כל שנות פעילותה, חרתה בלייכר על דגלה הובלת חדשנות בתחומה וחתירה מתמדת למצוינות. כדי לממש את הערכים הללו בצורה המלאה ביותר, צוות אנשי המקצוע של בלייכר פועל באופן מתמיד על מנת לעדכן את טווח המוצרים ולהעמיד לרשות הלקוחות פתרונות טכנולוגיים מהשורה הראשונה. כשזה מגיע לגלאים למערכות אזעקה, אין ספק כי גלאי וילון הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר. גלאי זה, הפועל בטכנולוגיית אינפרה-אדום בטווח צר, מאפשר לאתר כל ניסיון לפתיחת חלון או למעבר מבעד לפתחי המבנה שלך. אנו מציעים מגוון גלאי וילון מהיצרנים המובילים בשוק שיאפשרו לך ליהנות מאבטחה מקיפה.

אז מהו בעצם גלאי וילון?

הגלאי הוא התקן קטן בעל צורה מוארכת המצויד בחיישן פאסיבי זעיר מבוסס אינפרה-אדום. כאשר אורך הקרן משתנה עקב פתיחת חלונות או הסטת תריסים, נשלחת התרעה למערכת והאזעקה מופעלת. בגלאים המתקדמים, קיימת תכונת Anti-Masking המפעילה התראה גם כאשר מנסים לכסות את החיישן כדי לשבש את פעולתו.

גלאי וילון – כל הסוגים

קיימים שני סוגים עיקריים של גלאי וילון:

 גלאי וילון פנימי

גלאי המיועד לחללים פנימיים. מותקן לרוב בקרבה לפתחים או בפינות חדרים על מנת לאתר תנועה בשטח אותו הוא מכסה.

גלאי וילון חיצוני

גלאי וילון חיצוני מיועד למרחבי חוץ ומאפשר לך לכסות את כל השטח בחצרות, רחבות וגינות כדי לאתר פורצים.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים גלאים למערכת האזעקה?

לא כל גלאי הווילון דומים זה לזה. ישנו מגוון רחב של יצרנים, דגמים ושימושים וכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חשוב שנקדיש לכך מחשבה. אלו כמה מהמאפיינים שחשוב לבחון בגלאי שלך:

  • סוגי החיישנים – בגלאים המתקדמים יותקנו מספר חיישנים בעלי מאפיינים שונים כמו חיישן תנועה וחיישן דופלר, למשל.
  • רגישות הגלאי – חשוב לבחור בגלאי שיספק מינימום התרעות שווא, אך יאתר תנועות ושינויים במרחב באופן מספק כדי לאתר ניסיונות חדירה למבנה שלך. בגלאים המתקדמים ביותר, תהיה אפשרות לכוונן את רמת הרגישות.
  • עמידות בפני תנאי מזג האוויר – חשוב שנברר שהגלאי שבחרנו עמיד במים ויוכל לעמוד גם במזג אוויר קשה, בעיקר כשמדובר בגלאי וילון חיצוני.
  • התאמה לשטח – חשוב לברר שאנו מקבלים מתאמים וזרועות התקנה ייעודיות שיאפשרו לחבר את הגלאי באופן מספק לשטח המתאים – בין אם מדובר במסגרות חלון, פינות, שטחי חוץ או כל שימוש אחר.

אלמנט קריטי במערכת האזעקה שלך

אם בעבר מערכות אזעקה מתקדמות הייתה נחלתן של עשירים בלבד, או של עסקים בהיקף פעילות נרחב, כיום מדובר במוצר נגיש בהרבה. ארגונים מכל התחומים וענפי העיסוק ובעלי בתים פרטיים כאחד נעזרים כיום בפיתוחים הטכנולוגיים העכשוויים כדי להפוך את המתחמים שלהם לבטוחים יותר. כפי שראינו כאן, הבחירה בגלאי המתאים יכולה לעשות את כל ההבדל. כדי להוריד מהראש שלך דאגה משמעותית ולדעת בביטחון כי המרחב שלך מוגן באמצעים המתקדמים ביותר, ראוי להשקיע בגלאים הטובים ביותר במערכת האזעקה שלך.

אנו בבלייכר נסייע לך להתאים עבור המבנה שלך את מערכת האבטחה המותאמת ביותר לצרכיך. לאורך כל התהליך, ילוו אותך אנשי מקצוע מובילים בעלי ניסיון רב שנים. ההיכרות המעמיקה של הצוות שלנו עם טווח רחב של צרכים בשירות לקוחות רבים מכל המגזרים, מאפשרת לזהות ולאפיין דרישות טכניות רבות ולספק להן את הפתרונות הטובים ביותר.

שירות טכני מקצועי לטווח רחב של צרכים

בין אם ברצונך להרחיב ולשדרג את מערכת האבטחה הקיימת שלך, או להקים מערכת חדשה מאפס, יש לנו את כל האמצעים כדי לספק לך את הפתרונות האיכותיים והאמינים ביותר. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך בשלב התכנון, במהלך הקמת המערכת ובשירותי תחזוקה לאורך כל חיי המוצר שלך.

נשמח להשיב על כל שאלה שעשויה לעלות לך. למידע נוסף על מגוון הגלאים והחיישנים העומדים לרשותך, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים עוד היום באתר ואחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע.

בלייכר
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas