מרכזיה בענן

כדי להוביל את המשרד שלך אל המאה ה-21, עומדים לרשותך מגוון פתרונות טכנולוגיים חדשניים. כשזה מגיע לפתרונות התקשורת והטלפון בעסק, אין כל ספק כי המעבר למרכזיות IP הוא אחד הצעדים המשמעותיים, המשתלמים והיעילים ביותר שבאפשרותך לנקוט. היתרונות המגוונים של מרכזיה בענן חולשים על כל תחומי הפעילות של העסק שלך ומספקים הזדמנויות רבות להובלת חדשנות ולמתן שירות איכותי ואמין יותר ללקוחות שלך.

בלייכר משלבים מרכזיות לעסקים מכל התחומים ובהתאמה אישית גבוהה המשתלבות באופן אופטימלי עם כלל תשתיות התקשורת והאבטחה בעסק. עם הציוד החדשני ביותר וצוות מוכשר ומיומן, אנו מתאימים עבורך מרכזיות IP ברמה הגבוהה ביותר המספקות לך מענה מקיף.

מהי מרכזיה בענן?

כאשר עומדת לרשותך מרכזייה וירטואלית הפועלת בטכנולוגיית ענן, כלל נתוני התקשורת שלך עוברים דרך שרתים וירטואליים ללא כל צורך באחסון פיזי. יותר ויותר עסקים בישראל השכילו להבין שמדובר בהשקעה משתלמת ונבונה ופונים אל מומחים כדי להתקין מרכזיה בענן במשרד. אין על כך כל פלא מרכזיות לעסקים הנושאות מאפיין זה טומנות בחובן לא מעט יתרונות.

מרכזיות IP הן משתלמות יותר כלכלית

הקמת תשתיות טלפון פיזיות עשויה להגיע לעלויות גבוהות והתחזוקה השוטפת היא יקרה ומסורבלת. עם מרכזיית IP, עלויות ההתקנה שלך מהוות רק שבריר מאלו של מרכזיות פיזיות ועלויות התחזוקה קבועות ונוחות לניהול. לכן, מרכזייה וירטואלית אינה רק נוחה וחדשנית, היא גם פשוט משתלמת יותר כלכלית. מאחר ומדובר בתשלום שוטף קבוע, יהיה לך קל מאי פעם לנהל את תזרים המזומנים שלך ולייעד תקציב מסודר ועקבי לכלל הוצאות התקשורת שלך.

  • אפס הוצאות על פתרונות חומרה וחיווט מסורבלים.
  • אין כל צורך ברכישת קווים ומכשירים חדשים – ניתן להקים עם מרכזיות IP אינספור קווים ושלוחות ייעודיות המובנות במרכזיה בענן בהוצאה מינימלית ועם חוויית משתמש גבוהה מאי פעם.
  • הטמעת מערכת ברגע – מרכזיות IP קלות מאוד להתקנה ויאפשרו לך ליהנות מפתרון תקשורת נרחב ורב תחומי בתהליך התקנה קצר ונוח ללא כל פגיעה בשגרת העבודה השוטפת שלך.

מרכזייה וירטואלית – תקשורת שוטפת מכל מקום ובכל זמן

ניתן לחבר בקלות כל מספר נייד כשלוחה ייעודית במרכזיה בענן ולאפשר לך להמשיך לקבל שיחות רלוונטיות מכל מקום בעולם ובכל שעה. גם עובדיך הפועלים מהשטח יוכלו להמשיך ולשמור על תקשורת רציפה ולהישאר מחוברים דרך מרכזיית IP חכמה הניתנת להתאמה אישית באופן גמיש על פי הצרכים המשתנים שלך. מאחר ומדובר במרכזייה וירטואלית העושה שימוש בטכנולוגיות אינטרנט, ניתן להשתמש בה כדי להשתמש בוועידות רבות משתתפים מכל מקום, לקבל דוחות, להאזין להקלטות שיחה ולנהל את כל היבטי העסק שלך מכל מקום בקלות חסרת תקדים.

מרכזית IP חכמה המסונכרנת לכלל מערכות ניהול העסק שלך

בין אם יש לך מערכת CRM, מערכות מולטימדיה לוועידות ווידאו מרחוק או יישומי משרד רבים ומגוונים אחרים, אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים שלנו יסייעו לך לחבר את המרכזיה בענן לכלל הפתרונות שלך ולהבטיח לך חוויית שימוש מגוונת, עם קישוריות גבוהה ועם שימוש המדויק לצרכים הייחודיים של העסק.

הניסיון רב השנים שלנו בהקמת תשתיות תקשורת מבטיח לך את הציוד המתקדם ביותר וגמישות גבוהה לאורך כל חיי המערכת. כדי להבטיח שיעמדו לרשותך מרכזיות לעסקים שישרתו אותך על הצד הטוב ביותר, נשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני ללא כל עלות. יחד, נלמד את המתחם שלך, נאפיין במדויק את הצרכים שלך ונתכנן מערכת תקשורת מקיפה הלוקחת בחשבון את כל ההיבטים הנדרשים לך. נוכל לייעד עבורך מרכזיית IP המחוברת לאינטרקום ולמערכת האבטחה, לבנות פתרון תקשורת רב תחומי המאפשר לשמור על קשר מכל נקודה ואפילו לחבר אותך למערכת כריזה ייעודית שתאפשר לך לתקשר עם כל עובדי המתחם שלך ברגע.

מעטפת שירותי תקשורת בטכנולוגיות מתקדמות

נשמח להעניק לך פתרון שלם ב-360 מעלות שייקח את המשרד שלך אל המאה ה-21. משלב התכנון והייעוץ הראשוני, עבור בהתקנת כלל המערכות והתשתיות שלך ועד לתחזוקה, תיקונים ושיפורים במערכת לאורך שנים, עומד לרשותך כוח מוביל בתעשייה המחזיק באוצר בלום של ידע. נשמח לענות על כל שאלה שעשויה לעלות לך אודות מרכזיות IP ושלל פתרונות תקשורת לעסקים בענן ולספק לך שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. למידע נוסף ותיאום פגישה, ניתן לפנות אלינו כעת.

טלפון לעסק
תפריט
לקבלת ייעוץ
close slider

    לייעוץ/הכוונה/הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם    שלחו לנו הודעה ישירות בוואטסאפ
    whatsapp vagas